Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Lákají vás témata z psychologie? Přijměte pozvání na webináře Inspire Academy

Ilustrační obrázek: Inspire Academy

Rádi byste načerpali nové vědomosti a dozvěděli se něco zajímavého z oblasti psychologie? Zúčastněte se jednoho z online webinářů Inspire Academy a nahlédněte do své mysli i duše. V následujících dnech vás čekají přednášky Psychologie snů a Vliv raného dětství na vývin mozku a chování.

Psychologie snů

Lidské snění je i pro vědce stále z velké části zahaleno tajemstvím. Proč se nám jednou zdá, jak létáme nad městem, zatímco jindy utíkáme před nebezpečím? Bylo by úžasné vědět, co naše sny znamenají a co nám říkají. Před tím, než začnete listovat ve snáři, navštivte raději přednášku Inspire Academy s názvem Psychologie snů a podívejte se na sny pohledem psychoterapie.

Webinář se koná ve čtvrtek 10. 3. v 19 hodin. Říší snů vás bude provázet známý psycholog Anton Heretik. Vstupenku si můžete zakoupit na tomto odkazu.

Ilustrační obrázek: Inspire Academy

Vliv raného dětství na vývin mozku a chování

Rané dětství má zásadní vliv na vývin mozku člověka. Každý detail, každá zkušenost se do něj zapisuje a formuje tak základy osobnosti. Zajímá vás, jaké dopady mají zážitky z raného dětství na chování člověka v dospělosti? Své dětství už bohužel změnit nemůžete, avšak poznatky, které se na této přednášce naučíte, můžete aplikovat při výchově a zajistit svým dětem co nejlepší start do života.

Na další z cyklu psychologických přednášek Inspire Academy můžete zavítat 16. března v 19 hodin. Online přednášku povede neurolog a vysokoškolský pedagog, doktor Martin Jan Stránský. Přihlásit se můžete zde.

Zdroj: Inspire Academy

Související články

Zaručeně zlepší den

Objev v Moravském krasu. Nachází se tam další dosud nepoznané stovky metrů chodeb a jeskyně

Jak vypadal Titanic uvnitř? Byly zveřejněny unikátní záběry z roku 1986

Poklad z druhohor. Vymřelá planeta ožila dřív, než si vědci mysleli

Městské lázně Chomutov najdou nové využití. Bude z nich moderní vzdělávací centrum s knihovnou

Inspirativní rozhovor

Amputací nohy život nekončí, říká plavkyně Věra Závorková

Amputací nohy život nekončí, říká plavkyně Věra Závorková

Ve 13 letech jí lékaři diagnostikovali nádor v koleni, následná léčba včetně chemoterapie ovšem nepomohla, a tak musela podstoupit amputaci. I přes to se Věrka nevzdává a vyhrává jednu medaili za druhou. Jejím snem je paralympiáda.

Pozitivní kniha

Inspirace z knihovny: Zahrajte si na astronomy a najděte souhvězdí

Inspirace z knihovny: Zahrajte si na astronomy a najděte souhvězdí

Lidstvo odjakživa fascinují záhady a neprobádané věci. Nejspíš i proto naše čtenáře nejvíc baví…