Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Psychoterapie jako firemní benefit. Českým zaměstnancům je nyní dostupná i on-line

Ilustrační foto: Freepik

Zajistit svým zaměstnancům psychologickou podporu je nyní pro firmy mnohem snazší. Nová platforma Tymosia nabízí on-line psychoterapeutické konzultace s více než sedmdesáti odborníky.

Nabízíme spolupráci firmám, které chtějí svým zaměstnancům v rámci zdravotních benefitů přispět libovolnou částkou na náklady spojené s terapií,“ uvedl zakladatel projektu Marek Fiala. Kromě zaměstnanců je platforma dostupná komukoliv, kdo hledá on-line psychologickou pomoc, a to zvláště v pandemii koronaviru. V době, kdy jsou osobní návštěvy terapeuta poněkud komplikované, nabízí Tymosia hladký průběh on-line konzultací prostřednictvím videohovorů.

On-line psychoterapie je snadno dostupná i zaměstnancům na home office. Ilustrační foto: Freepik

Klienti si mohou svého terapeuta jednoduše vybrat přímo na webu podle krátkého shrnutí zkušeností, psychologických směrů a cenové dostupnosti jednotlivých odborníků. „Terapeutům necháváme největší podíl z ceny konzultací. Tím je zaručena kvalita našich služeb. Zároveň nabízíme stoprocentní garanci spokojenosti a v případě stížnosti vracíme klientům celou částku,“ doplnil Fiala.

Související články

Zaručeně zlepší den

Jak podpořit mikrobiom bez probiotik? Pomohou rajčata

Pohled z Pákistánu: Jsou městské lesy odpovědí na přehřívání měst?

Jak se připravit na Mikuláše, abyste si ho užili i vy?

Studenti MENDELU propojují manažerské schopnosti s pomocí neziskovkám na každoročním Dobrotrhu

Inspirativní rozhovor

Národní obrození si zaslouží u studentů více pozornosti, říká Karolína „Zoe“ Meixnerová o svém projektu Literární hysterie

Národní obrození si zaslouží u studentů více pozornosti, říká Karolína „Zoe“ Meixnerová o svém projektu Literární hysterie

Přečtěte si rozhovor s Karolínou Meixnerovou, autorkou knihy Průvodce literární hysterií 19. století a také vtipných videí o spisovatelích z téže doby. Proč se zaměřila na toto období? A jak vypadají její besedy? To vše se dozvíte.

Pozitivní kniha

Inspirace z knihovny: Svět je stále lepším místem. A to je Fakt(omluva)

Inspirace z knihovny: Svět je stále lepším místem. A to je Fakt(omluva)

Jde to s námi z kopce. Situace ve světě se horší, množství násilných činů narůstá. Také…