Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Vzděláním ke zdraví. Známá biohackerka prozradí, jak maximalizovat svůj biologický potenciál

Veronika Allister má s biohackingem bohaté zkušenosti. Foto: se svolením Kulturmarket

Jak pochopit fungování vlastního těla a dlouhodobě si udržet zdraví? To a mnohem více se dozvíte od Veroniky Allister, jedné z předních průkopnic biohackingu v Česku. Načerpat praktické informace navíc můžete z pohodlí domova – přednáška proběhne formou on-line webináře ve středu 19. května v 19 hodin.

Veronika Allister je veřejně známá biohackerka, experimentátorka, autorka knihy Hoř pomalu a spoluzakladatelka projektu Code of life. Specializuje se především na optimalizaci spánku, chladovou terapii a ženský biohacking. Život a lidské tělo ji dlouhodobě fascinují stejně jako inovativní metody v oblasti zdraví a dlouhověkosti. A právě ty se chystá zájemcům o zdravý a spokojený život blíže představit.

Pro účast na webináři se kromě připojení k internetu hodí mít i chuť převzít zodpovědnost za vlastní zdraví. Udělat konkrétní kroky, které Veronika Allister v přednášce prozradí, pak bude mnohem jednodušší. Na co se tedy můžete těšit? Dozvíte se, jaké jsou principy biohackingu a jestli jsou jeho účinky vědecky podložené. Díky praktickým tipům se pak z pohodlí domova naučíte optimalizovat svou individuální biologii a udržet si nejen dlouhodobé zdraví, ale zároveň se i cítit lépe teď hned.

Přednáška se uskuteční on-line. Foto: se svolením Kulturmarket

Workshop pořádá eventová agentura Kulturmarket v rámci série vzdělávacích on-line webinářů s názvem Inspire Academy. Kromě zdraví se věnují také oblasti osobnostního rozvoje, vědě, cestování, umění či marketingu. Vstupenky jsou dostupné na portálu smsticket.cz.

Související články

Zaručeně zlepší den

Fosilie největší mořské želvy v Evropě nalezena ve Španělsku

Vládní novinky: vyšší přídavky na děti a příspěvek na bydlení už i pro střední třídu

Teprve 22letý student vymyslel čip s názvem Z2

Budou houbičky léčit deprese? Vědci hledají dobrovolníky do studie

Inspirativní rozhovor

Národní obrození si zaslouží u studentů více pozornosti, říká Karolína „Zoe“ Meixnerová o svém projektu Literární hysterie

Národní obrození si zaslouží u studentů více pozornosti, říká Karolína „Zoe“ Meixnerová o svém projektu Literární hysterie

Přečtěte si rozhovor s Karolínou Meixnerovou, autorkou knihy Průvodce literární hysterií 19. století a také vtipných videí o spisovatelích z téže doby. Proč se zaměřila na toto období? A jak vypadají její besedy? To vše se dozvíte.

Pozitivní kniha

Inspirace z knihovny: Co kdybyste si mohli vybrat život, který chcete žít? Půlnoční knihovna tohle umožňuje

Inspirace z knihovny: Co kdybyste si mohli vybrat život, který chcete žít? Půlnoční knihovna tohle umožňuje

Půlnoční knihovna je doslova hitem, který naláká k četbě i spoustu nečtenářů. Stojí opravdu za to?…