Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Vzděláním ke zdraví. Známá biohackerka prozradí, jak maximalizovat svůj biologický potenciál

Veronika Allister má s biohackingem bohaté zkušenosti. Foto: se svolením Kulturmarket

Jak pochopit fungování vlastního těla a dlouhodobě si udržet zdraví? To a mnohem více se dozvíte od Veroniky Allister, jedné z předních průkopnic biohackingu v Česku. Načerpat praktické informace navíc můžete z pohodlí domova – přednáška proběhne formou on-line webináře ve středu 19. května v 19 hodin.

Veronika Allister je veřejně známá biohackerka, experimentátorka, autorka knihy Hoř pomalu a spoluzakladatelka projektu Code of life. Specializuje se především na optimalizaci spánku, chladovou terapii a ženský biohacking. Život a lidské tělo ji dlouhodobě fascinují stejně jako inovativní metody v oblasti zdraví a dlouhověkosti. A právě ty se chystá zájemcům o zdravý a spokojený život blíže představit.

Pro účast na webináři se kromě připojení k internetu hodí mít i chuť převzít zodpovědnost za vlastní zdraví. Udělat konkrétní kroky, které Veronika Allister v přednášce prozradí, pak bude mnohem jednodušší. Na co se tedy můžete těšit? Dozvíte se, jaké jsou principy biohackingu a jestli jsou jeho účinky vědecky podložené. Díky praktickým tipům se pak z pohodlí domova naučíte optimalizovat svou individuální biologii a udržet si nejen dlouhodobé zdraví, ale zároveň se i cítit lépe teď hned.

Přednáška se uskuteční on-line. Foto: se svolením Kulturmarket

Workshop pořádá eventová agentura Kulturmarket v rámci série vzdělávacích on-line webinářů s názvem Inspire Academy. Kromě zdraví se věnují také oblasti osobnostního rozvoje, vědě, cestování, umění či marketingu. Vstupenky jsou dostupné na portálu smsticket.cz.

Související články

Zaručeně zlepší den

Ve Virginii byl právě zahájen největší světový projekt 3D tištěného bydlení

Nově objevený planetární systém může ukrývat život. Leží v galaktickém sousedství Země

Pětileté dívce se podařilo publikovat vlastní knihu. Zařadila se tak do Guinnessovy knihy rekordů

První hmatatelný důkaz výbuchu supernovy: egyptský kámen Hypatia

Inspirativní rozhovor

Kryštof Bartoš ze seriálu Devadesátky: Jsem trochu mimoň. V lese se zastavím a klidně třeba 20 minut sleduju pavoučka, jak splétá sítě

Kryštof Bartoš ze seriálu Devadesátky: Jsem trochu mimoň. V lese se zastavím a klidně třeba 20 minut sleduju pavoučka, jak splétá sítě

Přečtěte si rozhovor s hercem Kryštofem Bartošem, kterého můžete znát třeba ze seriálu Devadesátky. Jak se jeho život změnil díky úspěšnému seriálu? A u jakých aktivit si nejlépe odpočine?

Pozitivní kniha

Inspirace z knihovny: Mnich, který prodal své ferrari, vás vytrhne ze zběsilé jízdy životem

Inspirace z knihovny: Mnich, který prodal své ferrari, vás vytrhne ze zběsilé jízdy životem

Za peníze si štěstí nekoupíš. Pracovní úspěchy nepředčí rodinné zázemí. Radost se skrývá v …