Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Poznejte význam rodinných rituálů s Jiřím Haldou na webináři Inspire Academy

Foto: Depositphotos

Rodinné rituály nezahrnují jen sváteční okamžiky. Krájení jablka na Štědrý den nebo společné barvení velikonočních vajíček sice zanechává v dětech krásné vzpomínky, pro jejich zdravý vývoj jsou ale ještě důležitější malé každodenní rituály. Jejich významu se věnuje čtvrteční webinář speciálního pedagoga a lektora Mgr. Jiřího Haldy.

Každý člověk ví, že budování zdravých rodinných vztahů je náročnou disciplínou a výchova dětí jakbysmet. Děti formujeme a utváříme nejen tím, co jim říkáme, ale především tím, co jim sami ukazujeme. Jedním z aspektů, které zásadně ovlivňují a formují dětský pohled na svět, jsou rodinné rituály. Chcete se dozvědět více o tom, jak fungují, jaký význam mají a jak je co nejlépe nastavit? Přihlaste se na webinář Vztahy v rodině a význam rodinných rituálů pořádaný Inspire Academy.

Foto: Inspire Academy

O významu rituálů a rodinných vztazích bude mluvit zkušený lektor Mgr. Jiří Halda, speciální pedagog, lektor, intervent a diagnostik, který se dlouhodobě zaměřuje na problematiku výchovy dětí, předškolní zralosti a procesů učení. Je autorem knihy Maličkosti, na které byste při výchově dětí neměli zapomínat a spoluautorem knihy Jsi tam, brácho?, kterou napsal společně s Markem Hermanem.

Přednáška, která se koná ve čtvrtek 2. 12. 2021 od 20:30, bude přenášena živě, stačí si jen zakoupit vstupenku a přihlásit se prostřednictvím kódu. Můžete se aktivně zapojit a klást lektorovi otázky, případně jen poslouchat. Pro spuštění webináře není nutné cokoliv instalovat a k celé nahrávce se můžete vrátit ještě 7 dní po ukončení živého přenosu.

Související články

Zaručeně zlepší den

S kočkou se můžete dorozumívat přivřením očí

Které evropské země vedou v užívání solární energie?

Vzniká centrum pro kontakt s mimozemšťany

Oslaďte si život. Jak prospívá med lidskému zdraví?

Inspirativní rozhovor

Národní obrození si zaslouží u studentů více pozornosti, říká Karolína „Zoe“ Meixnerová o svém projektu Literární hysterie

Národní obrození si zaslouží u studentů více pozornosti, říká Karolína „Zoe“ Meixnerová o svém projektu Literární hysterie

Přečtěte si rozhovor s Karolínou Meixnerovou, autorkou knihy Průvodce literární hysterií 19. století a také vtipných videí o spisovatelích z téže doby. Proč se zaměřila na toto období? A jak vypadají její besedy? To vše se dozvíte.

Pozitivní kniha

Inspirace z knihovny: Nahlédněte do zákoutí dnešních vztahů. Příběhy Kláry Haunerové napsal sám život

Inspirace z knihovny: Nahlédněte do zákoutí dnešních vztahů. Příběhy Kláry Haunerové napsal sám život

Životy mileniálů nejsou jednoduché. Ačkoliv se na první pohled může zdát, že jde především o zábavu…