Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Seznamte se s historií nadpřirozených bytostí i důležitými maličkostmi ve výchově s Inspire Academy

Foto: Inspire Academy

Taky jste si s příchodem roku 2022 předsevzali, že věnujete víc času sebevzdělávání? Pak vám přijde vhod pozvánka na dva webináře pořádané Inspire Academy. Jeden nese název Nadpřirozené bytosti a kde je najít: Čerti, rusalky, vlkodlaci a přenese vás do magického světa strašidel, druhý vám naopak od strašáků pomůže. Webinář s názvem Maličkosti, na které byste při výchově dětí neměli zapomínat z vás udělá zase o kousek lepší a vnímavější rodiče.

Přednášku o nadpřirozených bytostech povede Mgr. Katarína Nádaská, PhD., oceňovaná slovenská etnoložka a historička se specializací na náboženskou etnologii, etnomedicínu, magii a démonologii, středoevropské kontexty lidové kultury a vizuální antropologii. Posluchače seznámí s historií tajemných bytostí, které naháněly hrůzu našim předkům, a vysvětlí, jak vznikly legendy o čarodějnicích, rusalkách, světlonoších, můrách, vodnících nebo plivníkovi. Zajímá vás, jaké měli schopnosti, jak škodili nebo pomáhali lidem? Přihaste se na webinář, který proběhne online ve středu 12. 1 . 2022 v 19 hodin a oslňujte nově nabytými vědomostmi ze světa bájných tvorů. Vstupenky jsou k dispozici zde.

Foto: Inspire Academy

Webináře speciálního pedagoga a terapeuta Mgr. Jiřího Haldy patří k oblíbeným stálicím v nabídce Inspire Academy. A není divu. Autor v přednáškách o výchově dětí čerpá ze svojí bohaté odborné praxe. V přednášce na téma Maličkosti, na které bychom neměli při výchově dětí zapomínat představí několik zásadních bodů, které jsou určující pro zdravý vývoj dětí od nejmenších po teenagery. Vysvětluje svůj pohled na přístup k výchově a poradí, jak k ní přistupovat tak, aby byli spokojení rodiče i děti. Potřebujete poradit s výchovou, ujistit se, že to děláte dobře, nebo načerpat nové informace? Webinář se koná ve čtvrtek 27. 1. 2022 v 19 hodin a vstupenky pořídíte zde.

Foto: Inspire Academy

Obě přednášky budou přenášeny živě, stačí si jen zakoupit vstupenku a přihlásit se prostřednictvím kódu. Můžete se aktivně zapojit a klást lektorům otázky, případně jen poslouchat. Pro spuštění webináře není nutné cokoliv instalovat a k celé nahrávce se můžete vrátit ještě 7 dní po ukončení živého přenosu.

Zdroj: Inspire Academy

Související články

Zaručeně zlepší den

V Českém Švýcarsku vyrašily první zelené výhonky rostlin

Speciální obleček uleví v létě mazlíčkům díky zabudovanému větráku

Plzeňské pivo si vychutnáme ze skla. Prazdroj skončil s PET lahvemi

Jste mlsní jako kocouři? Můžete ochutnat speciální kočičí menu

Inspirativní rozhovor

Dostala jsem druhou šanci žít. To je síla, která mě žene dál, říká dobrovolnice Monika Benešová

Dostala jsem druhou šanci žít. To je síla, která mě žene dál, říká dobrovolnice Monika Benešová

Přečtěte si rozhovor s Monikou Benešovou, která si díky odhodlání pomáhat druhým vysloužila ocenění Laskavec. Povídali jsme si o její cestě na Pacifické hřebenovce, o knize, kterou napsala i o tom, kde všude pomáhá jako dobrovolnice.

Pozitivní kniha

Inspirace z knihovny: Co by můj syn měl vědět o světě? Kniha oblíbeného autora neporadí, ale pobaví

Inspirace z knihovny: Co by můj syn měl vědět o světě? Kniha oblíbeného autora neporadí, ale pobaví

Jak funguje svět? Na co si v něm dát pozor? Co v životě hledat a před čím se naopak skrýt…