Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Seznamte se s historií nadpřirozených bytostí i důležitými maličkostmi ve výchově s Inspire Academy

Foto: Inspire Academy

Taky jste si s příchodem roku 2022 předsevzali, že věnujete víc času sebevzdělávání? Pak vám přijde vhod pozvánka na dva webináře pořádané Inspire Academy. Jeden nese název Nadpřirozené bytosti a kde je najít: Čerti, rusalky, vlkodlaci a přenese vás do magického světa strašidel, druhý vám naopak od strašáků pomůže. Webinář s názvem Maličkosti, na které byste při výchově dětí neměli zapomínat z vás udělá zase o kousek lepší a vnímavější rodiče.

Přednášku o nadpřirozených bytostech povede Mgr. Katarína Nádaská, PhD., oceňovaná slovenská etnoložka a historička se specializací na náboženskou etnologii, etnomedicínu, magii a démonologii, středoevropské kontexty lidové kultury a vizuální antropologii. Posluchače seznámí s historií tajemných bytostí, které naháněly hrůzu našim předkům, a vysvětlí, jak vznikly legendy o čarodějnicích, rusalkách, světlonoších, můrách, vodnících nebo plivníkovi. Zajímá vás, jaké měli schopnosti, jak škodili nebo pomáhali lidem? Přihaste se na webinář, který proběhne online ve středu 12. 1 . 2022 v 19 hodin a oslňujte nově nabytými vědomostmi ze světa bájných tvorů. Vstupenky jsou k dispozici zde.

Foto: Inspire Academy

Webináře speciálního pedagoga a terapeuta Mgr. Jiřího Haldy patří k oblíbeným stálicím v nabídce Inspire Academy. A není divu. Autor v přednáškách o výchově dětí čerpá ze svojí bohaté odborné praxe. V přednášce na téma Maličkosti, na které bychom neměli při výchově dětí zapomínat představí několik zásadních bodů, které jsou určující pro zdravý vývoj dětí od nejmenších po teenagery. Vysvětluje svůj pohled na přístup k výchově a poradí, jak k ní přistupovat tak, aby byli spokojení rodiče i děti. Potřebujete poradit s výchovou, ujistit se, že to děláte dobře, nebo načerpat nové informace? Webinář se koná ve čtvrtek 27. 1. 2022 v 19 hodin a vstupenky pořídíte zde.

Foto: Inspire Academy

Obě přednášky budou přenášeny živě, stačí si jen zakoupit vstupenku a přihlásit se prostřednictvím kódu. Můžete se aktivně zapojit a klást lektorům otázky, případně jen poslouchat. Pro spuštění webináře není nutné cokoliv instalovat a k celé nahrávce se můžete vrátit ještě 7 dní po ukončení živého přenosu.

Zdroj: Inspire Academy

Související články

Zaručeně zlepší den

Nejlepším řešením bezdomovectví je prevence, ne hroty na lavičkách, říká spoluzakladatelka Architektů bez hranic

Méně jíst dramaticky prodlužuje život a zpomaluje stárnutí mozku

Psaní rukou zlepšuje spojení v mozku více než psaní na klávesnici

Kniha o Harry Potterovi má hodnotu 11 tisíc liber

Inspirativní rozhovor

České myšlení se mění, lidé řeší udržitelnost – a to je dobře, říká Cyril Klepek z digitálního odpadového tržitě Cyrkl

České myšlení se mění, lidé řeší udržitelnost – a to je dobře, říká Cyril Klepek z digitálního odpadového tržitě Cyrkl

Digitální odpadové tržiště pomohlo prodat střešní krytinu, celý most nebo 50 tun pomerančových slupek. Pokud tento projekt ještě neznáte, přečtěte si o něm rozhovor přímo se zakladatelem.

Pozitivní kniha

Inspirace z knihovny: Zahrajte si na astronomy a najděte souhvězdí

Inspirace z knihovny: Zahrajte si na astronomy a najděte souhvězdí

Lidstvo odjakživa fascinují záhady a neprobádané věci. Nejspíš i proto naše čtenáře nejvíc baví…