Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Obří úspěch na poli kosmetiky. České pěstitelky levandule si vybrala ke spolupráci firma L’Occitane

2 minuty radosti
Bio Levandule Chodouňská v červnu. Zdroj fotografie: Levandulové údolí

České firmy patří odjakživa mezi špičky. Potvrzují to i produkty z Levandulového údolí z BIO Levandule Chodouňské, které ocenila mezinárodní společnost
L’Occitane
L’Occitane jako nejzajímavější za rok 2020. Firma se je rozhodla podporovat a levanduli z Česka využívat ve své kosmetice. Jedná se o velký úspěch v evropském měřítku.

Helena Neumannová a sklizeň levandule. Zdroj fotografie: Levandulové údolí

Moc si vážíme toho, že si nás ke spolupráci vybrala právě společnost L’Occitane, kterou považuji za špičku v oboru.  Při výrobě tělové nebo pleťové kosmetiky respektuje přísná kritéria jak v přístupu k přírodě, tak ke svým dodavatelům – stejně jako my,“ uvedla Helena Neumannová, zakladatelka a majitelka Levandulového údolí. Produkty nyní najdete v kamenných prodejnách i na e-shopu L’Occitane.

Levandule optimálně podporuje imunitu, léčí a hojí, protože obsahuje značné množství přírodních antioxidantů, antibiotik nebo antiseptik. Zdroj fotografie: Levandulové údolí

Za unikátním Levandulovým údolím, tříhektarovým polem s 45 tisíci bio levandulemi, stojí Helena Neumannová a Milena Krčálová, které tam levanduli začaly pěstovat v roce 2014. V manufaktuře v Levandulovém údolí z levandule v bio kvalitě vyrábí čaje, oleje, koření, sušenky, raw tyčinky a spoustu dalších zdraví i tělu prospěšných produktů. Pořádají se tam také nejrůznější ozdravné procedury nebo workshopy. Levandule je momentálně nejúčinnějším vědecky prokázaným přírodním antidepresivem na světě.

Související články

Zaručeně zlepší den

Tito opeřenci navštěvují česká krmítka nejčastěji. Známe výsledky ptačího sčítání

Revoluce v létání. Nizozemci poprvé použili syntetické palivo, pomůže zachránit planetu

První domácí vodíková baterie zásobí domácnost obnovitelnou energií. Zvládne až dva dny bez proudu

Houby jako nevídaní pomocníci. Nový objev potvrdil jejich výjimečnost