Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Kultura žije. Nový internetový seriál z české dílny potěší nejen fanoušky sKORO NA mizině

2 minuty radosti
Ilustrační foto: Pixabay

Jste už přepohádkovaní a raději byste něco dospěláckého? Pak pro vás máme dobrou zprávu. Tvůrci internetového seriálu sKORO NA mizině připravili nový seriál Liga mužské moudrosti, který opět financovali z finančních příspěvků fanoušků. 

Seriál je dostupný už od 12. prosince na youtube kanálu Dobře vycpaný bobr. Nový filmařský počin je označovaný jako útok na hyperkorektnost, přičemž přináší nové téma a nové herce. Diváci se mohou těšit na Michala Isteníka, Evu Leinweberovou či Tomáše Havlínka. Tým tvořený režisérem Vladimírem Skórkou, scenáristy Martinem Šimičkem a Petrem Kolečkem nebo hercem Jiřím Langmajerem zůstal stejný jako v předchozím projektu. Díky tomu, že seriál vznikl z peněžních příspěvků fanoušků, mohli filmaři zcela nezávisle tvořit. „Mohli jsme přijít s kontroverzním tématem a stylem humoru, který by dnes už v televizích neprošel,“ uvedl režisér Skórka.

Internetový seriál sKORO NA mizině vznikal ve specifických podmínkách protipandemických opatření a setkal se s velkým ohlasem. Jeho první epizoda s názvem Došly prachy zaznamenala od loňského 22. dubna téměř 2,4 milionu zhlédnutí. Osmidílný seriál popisuje situaci herců ode dne, kdy byla zavedena karanténa.

Zdroj: České noviny

Související články

Zaručeně zlepší den

Nejnovější studie ukazuje, že dvě mužské antikoncepční pilulky by mohly rozšířit možnosti kontroly plodnosti

Jak se vypořádat s depresí? Pomůže český film

Lidé dokážou slyšet jako netopýr. Jak si lze osvojit echolokaci?

Česká kvalitní zelenina a ovoce přímo z pole: samosběry lákají nízkou cenou

Inspirativní rozhovor

Kryštof Bartoš ze seriálu Devadesátky: Jsem trochu mimoň. V lese se zastavím a klidně třeba 20 minut sleduju pavoučka, jak splétá sítě

Kryštof Bartoš ze seriálu Devadesátky: Jsem trochu mimoň. V lese se zastavím a klidně třeba 20 minut sleduju pavoučka, jak splétá sítě

Přečtěte si rozhovor s hercem Kryštofem Bartošem, kterého můžete znát třeba ze seriálu Devadesátky. Jak se jeho život změnil díky úspěšnému seriálu? A u jakých aktivit si nejlépe odpočine?

Pozitivní kniha

Inspirace z knihovny: Vydejte se na cesty. Tereza Ramba promlouvá do duše všem Dobrodruhům

Inspirace z knihovny: Vydejte se na cesty. Tereza Ramba promlouvá do duše všem Dobrodruhům

Láska je. Věta, která vystihuje životy nás všech. Protože láska je všechno, jak by řekla Tereza…