Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Kultura žije. Nový internetový seriál z české dílny potěší nejen fanoušky sKORO NA mizině

2 minuty radosti
Ilustrační foto: Pixabay

Jste už přepohádkovaní a raději byste něco dospěláckého? Pak pro vás máme dobrou zprávu. Tvůrci internetového seriálu sKORO NA mizině připravili nový seriál Liga mužské moudrosti, který opět financovali z finančních příspěvků fanoušků. 

Seriál je dostupný už od 12. prosince na youtube kanálu Dobře vycpaný bobr. Nový filmařský počin je označovaný jako útok na hyperkorektnost, přičemž přináší nové téma a nové herce. Diváci se mohou těšit na Michala Isteníka, Evu Leinweberovou či Tomáše Havlínka. Tým tvořený režisérem Vladimírem Skórkou, scenáristy Martinem Šimičkem a Petrem Kolečkem nebo hercem Jiřím Langmajerem zůstal stejný jako v předchozím projektu. Díky tomu, že seriál vznikl z peněžních příspěvků fanoušků, mohli filmaři zcela nezávisle tvořit. „Mohli jsme přijít s kontroverzním tématem a stylem humoru, který by dnes už v televizích neprošel,“ uvedl režisér Skórka.

Internetový seriál sKORO NA mizině vznikal ve specifických podmínkách protipandemických opatření a setkal se s velkým ohlasem. Jeho první epizoda s názvem Došly prachy zaznamenala od loňského 22. dubna téměř 2,4 milionu zhlédnutí. Osmidílný seriál popisuje situaci herců ode dne, kdy byla zavedena karanténa.

Zdroj: České noviny

Související články

Zaručeně zlepší den

Nejnovější telefon Nokia si můžete opravit sami

Policie v Peru našla více než 600 let starou vykopávku. Vezl ji kurýr

Vraťte se k jedné z nejoblíbenějších budovatelských her Pharaoh v nové předělávce

Lidé v zimě potřebují více spánku, zjistili vědci

Inspirativní rozhovor

Amputací nohy život nekončí, říká plavkyně Věra Závorková

Amputací nohy život nekončí, říká plavkyně Věra Závorková

Ve 13 letech jí lékaři diagnostikovali nádor v koleni, následná léčba včetně chemoterapie ovšem nepomohla, a tak musela podstoupit amputaci. I přes to se Věrka nevzdává a vyhrává jednu medaili za druhou. Jejím snem je paralympiáda.

Pozitivní kniha

Inspirace z knihovny. Papírová spižírna přehledně poradí, jak neplýtvat

Inspirace z knihovny. Papírová spižírna přehledně poradí, jak neplýtvat

Víte, jak správně skladovat konkrétní potraviny? Jak zužitkovat suroviny do posledního kousku? Nebo…