Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Charitativní bazárek v Olomouci přispěje na dobrou věc

2 minuty radosti
Zdroj fotografií: Facebook události; Dollarphotoclub

Olomoučané podpořili dobrou věc. Prodejem a nákupem oblečení na charitativním bazárku mohli přispět na rodinu, která se ocitla v tíživé situaci. Celkově dobrodinci přispěli částkou 42 304 korun. Událost se konala v prostorách kina Metropol první červnovou sobotu letošního roku.

Pod záštitou organizace Společně pro děti se konal charitativní bazárek. „Celá částka brzy poputuje na transparentní účet paní Blanky a my tím společně podpoříme Matýska a jeho brášku v dalším rozvoji. Děkujeme všem, kteří darovali, pomáhali, pekli a nakupovali, protože bez vás by to nešlo,“ uvedli organizátoři na facebookových stránkách Společně pro děti.

Organizace podporuje děti a rodiny v nelehké situaci. Díky příspěvkům dobrodinců už bylo možné podpořit několik desítek kluků a holek v Olomouckém kraji. Nově pomáhají i ve školách. Jejích novým projektem je poskytnout dětem v tíživé životní situaci prostor pro rozvoj. Organizátoři pro ně zajišťují především zájmové kroužky – umělecké, vzdělávací i pohybové aktivity.

Související články

Zaručeně zlepší den

Tito opeřenci navštěvují česká krmítka nejčastěji. Známe výsledky ptačího sčítání

První domácí vodíková baterie zásobí domácnost obnovitelnou energií. Zvládne až dva dny bez proudu

Houby jako nevídaní pomocníci. Nový objev potvrdil jejich výjimečnost

S rakovinou lze účinně bojovat. Nové očkování zlikviduje kožní nádory