Charitativní bazárek v Olomouci přispěje na dobrou věc

Zdroj fotografií: Facebook události; Dollarphotoclub

Olomoučané podpořili dobrou věc. Prodejem a nákupem oblečení na charitativním bazárku mohli přispět na rodinu, která se ocitla v tíživé situaci. Celkově dobrodinci přispěli částkou 42 304 korun. Událost se konala v prostorách kina Metropol první červnovou sobotu letošního roku.

Pod záštitou organizace Společně pro děti se konal charitativní bazárek. „Celá částka brzy poputuje na transparentní účet paní Blanky a my tím společně podpoříme Matýska a jeho brášku v dalším rozvoji. Děkujeme všem, kteří darovali, pomáhali, pekli a nakupovali, protože bez vás by to nešlo,“ uvedli organizátoři na facebookových stránkách Společně pro děti.

Organizace podporuje děti a rodiny v nelehké situaci. Díky příspěvkům dobrodinců už bylo možné podpořit několik desítek kluků a holek v Olomouckém kraji. Nově pomáhají i ve školách. Jejích novým projektem je poskytnout dětem v tíživé životní situaci prostor pro rozvoj. Organizátoři pro ně zajišťují především zájmové kroužky – umělecké, vzdělávací i pohybové aktivity.

Autor článku