Zlín chystá zážitkového průvodce

2 minuty radosti
Zdroj fotografie: zlin.eu

Zajímavé a netradiční zážitky najdou zájemci v nově připravovaném zážitkovém průvodci města Zlína, který nyní připravují pracovníci magistrátu. Do průvodce Rozvaž se ve Zlíně mohou navíc svými tipy, postřehy a doporučeními přispět všichni milovníci Zlína.

Pracovníci magistrátu chtějí do tvorby zážitkového průvodce Rozvaž se ve Zlíně zapojit místní obyvatele i podnikatele. „Zajímají nás například informace o zajímavých službách, pořádaných akcích a další nápady, které by dle jejich uvážení neměly v průvodci chybět,“ uvedla vedoucí Oddělení cestovního ruchu a informací Eva Manišová.

Průvodce má všem místním i návštěvníkům zprostředkovat informace o zajímavých a netradičních zážitcích ve Zlíně. „Zlín je krásné město, které toho má co nabídnout nejen místním, ale i turistům. Určitě se na průvodce ráda podívám a nějaké tipy vyzkouším,“ uvedla obyvatelka Zlína Michaela Babíková.

Související články

Zaručeně zlepší den

Čeští vědci mají novou zbraň proti koronaviru

Více kroků = delší život? Vědci přinesli nová zjištění o chůzi

Naděje pro nejsušší místa na zeměkouli. Vodní harfa zachytí vodu z páry ve vzduchu

Pojďte s námi do přírody. Web inspiruje, kam vyrazit v Česku na výlet

Inspirativní rozhovor

Ladislav Zibura

Přečtěte si rozhovor s cestovatelem a spisovatelem Ladislav Ziburou o tom, jak prožil karanténu a co si z tohoto období odnesl.

Ladislav Zibura