Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

U Brněnské přehrady vzrostl počet veřejných grilů

1 minuta radosti
Zdroj fotografií: brno.cz

Grilovačky patří nepochybně mezi nejoblíbenější letní aktivity. Ne každý má ale možnost užít si je ve vlastním, což zdatně řeší veřejná grilovací místa. Ta v Brně u přehrady se těší velké popularitě, proto jejich počet nedávno narostl ze tří na dvojnásobek.

„O možnost grilování na přehradě je velký zájem. Lidé leckdy u grillpointů čekali ve frontách. Proto jsme před prázdninami zprovoznili tři nová grilovací místa,“ vysvětlil náměstek primátora Martin Ander. Nová místa najdou zájemci v lokalitách na Rakovci, u Sokolského koupaliště a Pod Dymou.

Součástí grilovacích míst je vedle grilovacích stolů také jídelní stůl s lavicemi, odpadkový koš a provozní řád. Při dodržení základních pokynů si zde svou oblíbenou pochoutku může ogrilovat každý. Okolí přehrady dále oživují workoutová i dětská hřiště nebo venkovní převlékárny a sprchy. Minulý týden bylo navíc zpřístupněno nové molo pro snadnější přístup do přehrady.

Související články

Inspirace

Brňané si ve středu města budou moct adoptovat kus zeleně

Inspirace

Brňané se brzy projedou po nové cyklostezce

Inspirace

Američtí fotografové ocenili autentičnost Brna i jeho občany

Inspirace

Při blokovém čištění v Brně se řidičům odtažená vozidla vrátí zpět

Zaručeně zlepší den

Naděje pro pacienty se závažným průběhem covidu. Vědci zjistili, které léky napomáhají zotavení

Dobrá zpráva pro ty, kteří prodělali koronavirus. Podle vědců získávají na několik měsíců imunitu

Konec exekucí v Česku? Nový web pomáhá najít cestu z dluhové pasti

Jak motivovat děti k úklidu? Češi vymysleli hru, která domácí práce mění v zábavu

Inspirativní rozhovor

Po padesátce jsem začala žít nový život. Víru v sama sebe se snažím vštěpovat i svým klientkám, říká trenérka Dana Škorpilová

Po padesátce jsem začala žít nový život. Víru v sama sebe se snažím vštěpovat i svým klientkám, říká trenérka Dana Škorpilová

Přečtěte si rozhovor s Danou Škorpilovou, která po padesátce skončila kariéru manažerky a začala pomáhat ostatním jako osobní trenérka a výživová poradkyně.