Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Spodní prádlo má respektovat přání žen. Světoznámá značka už nechce být jen pro modelky

Ilustrační foto: Freepik

Slavná americká značka spodního prádla Victoria´s Secret změnila svoji obchodní strategii. Při navrhování prádla jsou nově hlavním kritériem požadavky samotných žen, a to různých postav. Vizuální stránka zahrnující prvoplánovou svůdnost tak ustoupila pohodlnosti a funkčnosti. Přesto zůstávají jednotlivé kousky vzhledově velmi líbivé.

Nová strategie společnosti Victoria´s Secret slibuje prádlo pro ženy všech velikostí a typů postav. Do svého sortimentu značka nově zařadila prádlo navržené podle požadavků současných žen, které respektuje přirozenost a různorodost. Doposud byla firma známá svou prezentací prostřednictvím nereálně dokonalých žen ve výrazně svůdném prádle.

Jak společnost uvádí na svých webových stránkách, díky spolupráci s mimořádnými ženskými osobnostmi se jí podařilo vytvořit revoluční kolekci inspirativních produktů a rozšířit nabídku prádla na variabilní škálu velikostí. Slovy jejího generálního ředitele Martina Waterse se jedná o posun od „produktu pro něj“ k „produktu pro ni“, od „sexy pro pár vyvolených“ k „sexy pro všechny“. Dostupnost navíc firma podpořila rozšířením on-line nabídky e-shopu na úkor uzavření několika kamenných prodejen.

Mezi zmíněnými novými tvářemi značky známých jako VS Collective panuje velká pestrost. Najdeme mezi nimi ženy jedinečné nejen svým vzhledem, ale také svými schopnostmi: fotbalovou hvězdu Megan Rapinoe, herečku Priyanku Chopra Jonas, novinářku a fotografku Amandu de Cadenet, lyžařku Eileen Gu nebo plnoštíhlou modelku Palomu Elsesser.

Související články

Zaručeně zlepší den

Do 90 a ještě dál. Optimismus zvyšuje šanci na dlouhý život

Nikdy předtím vidění mikrobi z Arktidy by mohli pomoci při hledání života na Marsu

Jak se města mohou lépe připravit na letní vedra? Tipy od Červeného kříže

Nová antibiotika na obzoru? Vědci nalezli nový zdroj léčiv

Inspirativní rozhovor

Kryštof Bartoš ze seriálu Devadesátky: Jsem trochu mimoň. V lese se zastavím a klidně třeba 20 minut sleduju pavoučka, jak splétá sítě

Kryštof Bartoš ze seriálu Devadesátky: Jsem trochu mimoň. V lese se zastavím a klidně třeba 20 minut sleduju pavoučka, jak splétá sítě

Přečtěte si rozhovor s hercem Kryštofem Bartošem, kterého můžete znát třeba ze seriálu Devadesátky. Jak se jeho život změnil díky úspěšnému seriálu? A u jakých aktivit si nejlépe odpočine?

Pozitivní kniha

Inspirace z knihovny: Nahlédněte do zákoutí dnešních vztahů. Příběhy Kláry Haunerové napsal sám život

Inspirace z knihovny: Nahlédněte do zákoutí dnešních vztahů. Příběhy Kláry Haunerové napsal sám život

Životy mileniálů nejsou jednoduché. Ačkoliv se na první pohled může zdát, že jde především o zábavu…