Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Spodní prádlo má respektovat přání žen. Světoznámá značka už nechce být jen pro modelky

Ilustrační foto: Freepik

Slavná americká značka spodního prádla Victoria´s Secret změnila svoji obchodní strategii. Při navrhování prádla jsou nově hlavním kritériem požadavky samotných žen, a to různých postav. Vizuální stránka zahrnující prvoplánovou svůdnost tak ustoupila pohodlnosti a funkčnosti. Přesto zůstávají jednotlivé kousky vzhledově velmi líbivé.

Nová strategie společnosti Victoria´s Secret slibuje prádlo pro ženy všech velikostí a typů postav. Do svého sortimentu značka nově zařadila prádlo navržené podle požadavků současných žen, které respektuje přirozenost a různorodost. Doposud byla firma známá svou prezentací prostřednictvím nereálně dokonalých žen ve výrazně svůdném prádle.

Jak společnost uvádí na svých webových stránkách, díky spolupráci s mimořádnými ženskými osobnostmi se jí podařilo vytvořit revoluční kolekci inspirativních produktů a rozšířit nabídku prádla na variabilní škálu velikostí. Slovy jejího generálního ředitele Martina Waterse se jedná o posun od „produktu pro něj“ k „produktu pro ni“, od „sexy pro pár vyvolených“ k „sexy pro všechny“. Dostupnost navíc firma podpořila rozšířením on-line nabídky e-shopu na úkor uzavření několika kamenných prodejen.

Mezi zmíněnými novými tvářemi značky známých jako VS Collective panuje velká pestrost. Najdeme mezi nimi ženy jedinečné nejen svým vzhledem, ale také svými schopnostmi: fotbalovou hvězdu Megan Rapinoe, herečku Priyanku Chopra Jonas, novinářku a fotografku Amandu de Cadenet, lyžařku Eileen Gu nebo plnoštíhlou modelku Palomu Elsesser.

Související články

Zaručeně zlepší den

Jak přispět turistikou na dobrou věc? Stačí zdolat 32 vrcholů

Studium v zahraničí je skvělým startem do života, říká David Jízdný

Mandle urychlují regeneraci po namáhavém cvičení

Korejština dobývá svět. Podmaní si i Česko?

Inspirativní rozhovor

Amputací nohy život nekončí, říká plavkyně Věra Závorková

Amputací nohy život nekončí, říká plavkyně Věra Závorková

Ve 13 letech jí lékaři diagnostikovali nádor v koleni, následná léčba včetně chemoterapie ovšem nepomohla, a tak musela podstoupit amputaci. I přes to se Věrka nevzdává a vyhrává jednu medaili za druhou. Jejím snem je paralympiáda.

Pozitivní kniha

Inspirace z knihovny: Vydejte se na cesty s Petrem Niklem. Zachytil kouzlo každodennosti

Inspirace z knihovny: Vydejte se na cesty s Petrem Niklem. Zachytil kouzlo každodennosti

Po delší odmlce se vracíme s oblíbenou rubrikou Pozitivní kniha. Tentokrát vám přinášíme tip na…