Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Stanislav Farkaš a další kapacity svého oboru vás v rámci Inspire Academy naučí, jak se správně rozhodnout, rozvíjet svůj talent nebo lépe poznat psí duši

Ilustrační foto: Pixabay

Inspire Academy přináší další porci zajímavých témat, kterými si můžete rozšířit svůj obzor a obohatit život. První vám poradí, jak se správně a dobře rozhodovat, druhý upozorní na vhodnou podporu talentu, který se ukrývá v každém z nás, třetí vás zavede do světa psí duše, jež potřebuje stejné pochopení a péči jako ta lidská.

Rozhodování racionální a intuitivní

Rozhodování je nedílnou součástí našeho každodenního života. Pro někoho banalita, pro jiného proces vyžadující delší časový úsek. Záleží na okolnostech, předmětu rozhodnutí, případných důsledcích… Jenže jak se rozhodnout správně? A co se děje v hlavě, když se rozhodujeme? To se dozvíte na webináři, který startuje ve čtvrtek 17. 3. v 19 hodin. Vstupenky jsou k dispozici zde.

MUDr. František Koukolík, DrSc je přední český neuropatolog, publicista, autor knih zabývajících se vztahem mozku a chování. Planetka 1197 RK po něm dostala jméno Koukolík.

Rozhodování racionální a intuitivní. Foto: Inspire Academy

Každé dítě má na něco talent

Talent není výsadou vyvolených – má mnoho podob, a proto každý z nás má potenciál být v něčem dobrý. O tom, v jaké míře se tak stane, rozhoduje prostředí, ve kterém se pohybujeme, zejména nejbližší rodina. Pojďte se dozvědět, jak vhodně podpořit své děti v tom, v čem jsou dobří! Webinář proběhne ve čtvrtek 24. 3. od 19 hodin. Přihlásit se můžete zde.

Mgr. Jiří Halda je speciální pedagog a diagnostik, specializuje se na děti předškolního věku. Zajímá ho zejména problematika výchovy a zralosti předškoláků.

Každé dítě má na něco talent. Foto: Inspire Academy

Jak poznat psí duši

Na webináři v úterý 29. března od 19 hodin vám dá Stanislav Farkaš nahlédnout do psí problematiky: kde se berou různé psí povahy, jestli opravdu platí, že jaký pán, takový pes, jak vašeho psa pochopit a prohloubit pouto mezi ním a vámi. Poradí také, jak zvládat výchovu zanedbaných a agresivních psů například z útulku. Více informací o webináři a vstupenky najdete tady.

Stanislav Farkaš pracuje jako veterinární technik. Věnuje se komunikaci mezi lidmi a zvířaty, psychikou myšlení zvířat, zejména strachovému chování psů. Vede moderně pojaté tréninky nepoužívající tresty a zákazy.

Jak poznat psí duši. Foto: Inspire Academy

Související články

Zaručeně zlepší den

Zachraňuje životy týraných a zraněných koní i hospodářských zvířat. Tomáš Förchtgott se stal Laskavcem roku

Den koček potěší milovníky chlupáčů i bazárků a pomůže stovkám koček v 11 útulcích

Odvážná želva si vyrazila na výlet a zastavila vlaky

Jak mít z jídla opravdový požitek? Jezte rukama a s otevřenou pusou

Inspirativní rozhovor

Dostala jsem druhou šanci žít. To je síla, která mě žene dál, říká dobrovolnice Monika Benešová

Dostala jsem druhou šanci žít. To je síla, která mě žene dál, říká dobrovolnice Monika Benešová

Přečtěte si rozhovor s Monikou Benešovou, která si díky odhodlání pomáhat druhým vysloužila ocenění Laskavec. Povídali jsme si o její cestě na Pacifické hřebenovce, o knize, kterou napsala i o tom, kde všude pomáhá jako dobrovolnice.

Pozitivní kniha

Inspirace z knihovny: Staňte se mistrem tvůrčího psaní díky Kreativnímu zápisníku

Inspirace z knihovny: Staňte se mistrem tvůrčího psaní díky Kreativnímu zápisníku

Potřebujete rozvinout svou kreativitu a baví vás hrát si se slovy? Pak je Kreativní zápisník od…