Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Stanislav Farkaš a další kapacity svého oboru vás v rámci Inspire Academy naučí, jak se správně rozhodnout, rozvíjet svůj talent nebo lépe poznat psí duši

Ilustrační foto: Pixabay

Inspire Academy přináší další porci zajímavých témat, kterými si můžete rozšířit svůj obzor a obohatit život. První vám poradí, jak se správně a dobře rozhodovat, druhý upozorní na vhodnou podporu talentu, který se ukrývá v každém z nás, třetí vás zavede do světa psí duše, jež potřebuje stejné pochopení a péči jako ta lidská.

Rozhodování racionální a intuitivní

Rozhodování je nedílnou součástí našeho každodenního života. Pro někoho banalita, pro jiného proces vyžadující delší časový úsek. Záleží na okolnostech, předmětu rozhodnutí, případných důsledcích… Jenže jak se rozhodnout správně? A co se děje v hlavě, když se rozhodujeme? To se dozvíte na webináři, který startuje ve čtvrtek 17. 3. v 19 hodin. Vstupenky jsou k dispozici zde.

MUDr. František Koukolík, DrSc je přední český neuropatolog, publicista, autor knih zabývajících se vztahem mozku a chování. Planetka 1197 RK po něm dostala jméno Koukolík.

Rozhodování racionální a intuitivní. Foto: Inspire Academy

Každé dítě má na něco talent

Talent není výsadou vyvolených – má mnoho podob, a proto každý z nás má potenciál být v něčem dobrý. O tom, v jaké míře se tak stane, rozhoduje prostředí, ve kterém se pohybujeme, zejména nejbližší rodina. Pojďte se dozvědět, jak vhodně podpořit své děti v tom, v čem jsou dobří! Webinář proběhne ve čtvrtek 24. 3. od 19 hodin. Přihlásit se můžete zde.

Mgr. Jiří Halda je speciální pedagog a diagnostik, specializuje se na děti předškolního věku. Zajímá ho zejména problematika výchovy a zralosti předškoláků.

Každé dítě má na něco talent. Foto: Inspire Academy

Jak poznat psí duši

Na webináři v úterý 29. března od 19 hodin vám dá Stanislav Farkaš nahlédnout do psí problematiky: kde se berou různé psí povahy, jestli opravdu platí, že jaký pán, takový pes, jak vašeho psa pochopit a prohloubit pouto mezi ním a vámi. Poradí také, jak zvládat výchovu zanedbaných a agresivních psů například z útulku. Více informací o webináři a vstupenky najdete tady.

Stanislav Farkaš pracuje jako veterinární technik. Věnuje se komunikaci mezi lidmi a zvířaty, psychikou myšlení zvířat, zejména strachovému chování psů. Vede moderně pojaté tréninky nepoužívající tresty a zákazy.

Jak poznat psí duši. Foto: Inspire Academy

Související články

Zaručeně zlepší den

Jubilejní 15. ročník Equal Pay Day zaznamenal rekordní účast

Čeští vědci potvrdili novou formu magnetismu

Praha je čtvrtým nejbohatším místem v EU

Google snímá z vesmíru úniky ropy a zemního plynu

Inspirativní rozhovor

České myšlení se mění, lidé řeší udržitelnost – a to je dobře, říká Cyril Klepek z digitálního odpadového tržitě Cyrkl

České myšlení se mění, lidé řeší udržitelnost – a to je dobře, říká Cyril Klepek z digitálního odpadového tržitě Cyrkl

Digitální odpadové tržiště pomohlo prodat střešní krytinu, celý most nebo 50 tun pomerančových slupek. Pokud tento projekt ještě neznáte, přečtěte si o něm rozhovor přímo se zakladatelem.

Pozitivní kniha

Inspirace z knihovny: Cesta do života v přítomnosti. Zasvěcení do meditace je ideálním průvodcem

Inspirace z knihovny: Cesta do života v přítomnosti. Zasvěcení do meditace je ideálním průvodcem

Chtěli byste začít s meditací, případně ji prohloubit a dát jí jiný rozměr? Kniha Alphonse a Rachel…