Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Projekt Zůstaň doma #semnou poskytuje zábavu v době epidemie

Zdroj fotografií: Canva

Zpříjemnit lidem pobyt doma se nyní snaží nejedna firma. Nově se přidává i server Youtube s iniciativou Zůstaň doma #semnou. Kanál nabízí videa od českých a slovenských tvůrců a nezapomíná na děti, dospělé ani sportovce.

Iniciativa Zůstaň doma #semnou navazuje na globální kampaň Stay Home #withme. Cílem projektu je zpříjemnit uživatelům karanténu prostřednictvím zábavných a informativních obsahů. Zájemci si mohou vybrat z deseti tematických kategorií podle toho, ke které mají blízko.

Woman working out at home watching video tutorial on laptop. Fit young woman in plank position repeating online instructions by coach on computer.

Série Bav se se mnou nabízí talk show se známými osobnostmi, například Show Jana Krause. Děti školou povinné zase ocení Studuj se mnou, kde najdou edukativní programy a zajímavé informace – například co je to Archimédův zákon. Hráči počítačových her zase dostanou tipy, jak si zkrátit čas ve videích Hraj se mnou. Ke cvičení zase motivuje série Cvič se mnou.

Kladete si otázku, jak se o sebe starat v době karantény? Pak vám jistě vykouzlí úsměv na tváři návody na vytvoření nového vzhledu ve videích Pečuj o sebe se mnou. Vař se mnou zase sledujícím zprostředkuje kulinářské tipy. Jak na roušku? Odpověď na tuto otázku je možné získat v sekci Tvoř se mnou. Domácí koncerty a hudební vystoupení zase nabízí Zpívej se mnou. Všem, kteří se nudí, zpestří den filmy ze sekce Zůstaň doma a sleduj. Tipy, jak zvládnout karanténu lze pak najít ve speciální kategorii Spolu to zvládneme. Výběr je vskutku bohatý. Co si vyberete vy?

Související články

Zaručeně zlepší den

Tito opeřenci navštěvují česká krmítka nejčastěji. Známe výsledky ptačího sčítání

První domácí vodíková baterie zásobí domácnost obnovitelnou energií. Zvládne až dva dny bez proudu

Houby jako nevídaní pomocníci. Nový objev potvrdil jejich výjimečnost

S rakovinou lze účinně bojovat. Nové očkování zlikviduje kožní nádory