Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Plážoví volejbalisté se nechají dražit pro dobrou věc

Vyber si, vydraž si, zahraj si! Zdroj: beneficniturnaj.cz

Na konci listopadu se uskuteční již čtvrtý ročník benefičního turnaje v plážovém volejbalu s názvem Vyber si, vydraž si, zahraj si! V rámci akce si budou moci amatérští hráči vydražit české volejbalové špičky a zahrát si s nimi na jednom hřišti. Cílem akce je vydražit co nejvíce peněz, které pomohou potřebným díky dvěma neziskovým organizacím – Centru Anabell a Acorus.

Turnaj, kterého se zúčastní například mistr republiky v plážovém volejbale David Lenc nebo několikanásobná česká šampionka Hana Skalníková, se odehraje 22. listopadu v Beachklubu Pankrác. Akce si klade za cíl propojit profesionální sport s tím amatérským a prostřednictvím známých tváří podpořit ty, kteří to potřebují. „Zájemci si mohou v sobotu večer vydražit za libovolnou částku svého oblíbeného hráče a druhý den si s ním zahrát v turnaji. Zároveň se mohou do turnaje přihlásit další dvojice a okusit, jaké je to stát na opačné straně sítě proti úspěšným hráčům a hráčkám,“ uvedli organizátoři.

Za poslední tři ročníky vybrali organizátoři přes půl milionu korun, který rozdělili mezi charitativní organizace. Letos si výtěžek rozdělí dvě neziskové organizace – Centrum Anabell, které již třináct let úspěšně pomáhá osobám s poruchami příjmu potravy, a Acorus, jenž poskytuje pomoc osobám ohroženým domácím násilím a provozuje azylový dům. Zájemce o přispění čeká kromě pocitu, že pomohou dobré věci, i motivace ve formě dvou voucherů na let balonem pro vítěze turnaje.

Související články

Zaručeně zlepší den

FOTO: Podívejte se na nejkrásnější fotky české přírody. Soutěž vyhrál snímek kosa

Zahradničení léčí psychiku a zvyšuje fyzickou kondici, potvrdila nová studie

Naplňuje mě, když svůj čas můžu smysluplně využít, říká vozíčkářka Petra Černá, která pomáhá opuštěným kočičkám

Chlupatá radost pro seniory. Návštěvy zvířecích terapeutů vracejí úsměv i chuť do života

Pozitivní kniha

Inspirace z knihovny: Kniha, která zaujala svět. Malý princ potěší i utěší

Inspirace z knihovny: Kniha, která zaujala svět. Malý princ potěší i utěší

Mám pro vás hádanku. Pochází z planetky B612, přeje si nakreslit beránka a už více než…