Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Otec poslal dceři zapomenuté plátky manga lodí

1 minuta radosti
Zdroj fotografie: Archiv Cecilia Li

Přes chaos vysokoškolského života je leckdy snadné zapomenout něco doma. Devatenáctiletá Cecilia Li byla překvapena a dojata péčí svého otce, který jí zaslal zapomenuté plátky manga lodí – nakrájená, zabalená a odeslaná s láskou.

Dcera trávila poslední víkend u svých rodičů v San Diegu předtím, než se vydala výzvám vysokoškolského života do Univerzity v Los Angeles. Na cestě do školy si uvědomila, že zapomněla svou nejoblíbenější pochoutku – mango doma.

Její táta jí o zapomenutém mangu napsal a požádal ji o její adresu. Slíbil jí, že ho přes noc pošle lodí do jejího bytu. A tak se stalo. Mango dorazilo do bytu Li v boxu s ledem. „Nikdy jsem nebyla šťastnější ani pobavenější, když mi bylo mango doručeno,“ okomentovala balíček Li.

Zdroj: huffingtonpost.com

Související články

Zaručeně zlepší den

Naděje pro pacienty se závažným průběhem covidu. Vědci zjistili, které léky napomáhají zotavení

Konec exekucí v Česku? Nový web pomáhá najít cestu z dluhové pasti

Jak motivovat děti k úklidu? Češi vymysleli hru, která domácí práce mění v zábavu

Nový způsob pěstování zeleniny podpoří lokální produkci potravin a soběstačnost

Inspirativní rozhovor

Po padesátce jsem začala žít nový život. Víru v sama sebe se snažím vštěpovat i svým klientkám, říká trenérka Dana Škorpilová

Po padesátce jsem začala žít nový život. Víru v sama sebe se snažím vštěpovat i svým klientkám, říká trenérka Dana Škorpilová

Přečtěte si rozhovor s Danou Škorpilovou, která po padesátce skončila kariéru manažerky a začala pomáhat ostatním jako osobní trenérka a výživová poradkyně.