Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Na charitativní akci Střihaton se vybralo téměř 300 tisíc korun. Pomohou mentálně postiženým

2 minuty radosti
Zdroj fotografie: loreal.cz

Výběr těch nejlepších kadeřníků stříhal a holil v červnu na vybraných místech a kadeřnických salonech po celé České republice bez nároku na honorář. Konala se totiž charitativní akce Střihaton, na které kadeřníci střihají zadarmo a celý výtěžek posílají na dobrou věc. Letos celkem získali od zákazníků 264 tisíc korun, které poputují na podporu organizace PFERDA, která poskytuje sociální služby dospělým s mentálním postižením.

Letošního Střihatonu se účastnilo asi 40 kadeřníků a ostříhali více než 400 klientů. „Rád pomáhám druhým a Střihaton je ideální příležitost. Rád vidím své klienty spokojené, tehdy jsem spokojený i já, a když se ještě spojíme pro dobrý účel, naše společná radost je dvojnásobná,“ vysvětlil kadeřník Karel Dražan. Akce se účastnily i známé osobnosti včetně Terezy Kostkové, Andrey Kloboučkové nebo Hynka Čermáka.

Do Střihatonu se pravidelně zapojují špičkoví kadeřníci, členové Redken Art teamu a školitelé. Pro zákazníky se tak otevírá jedinečná možnost stát se alespoň pro jednou klientem stylistů opravdu zvučných jmen ze špičkových kadeřnických salonů, jako jsou Red, Hairborn, Miracle nebo Salon Jany Burdové. Pánové se zas mohou nechat oholit od holičů z barbershopu Tony Adam´s.

Zdroj: loreal.cz

Související články

Inspirace

Baristé přispějí prodejem kávy na urologickou kliniku v Motole

Inspirace

Sbírka Koláč pro hospic vynesla téměř půl milionu korun

Inspirace

Handicapovaní a zdraví vyjezdili na Václaváku peníze pro charitu

Byznys

Pražští prvňáčci dostanou balíčky školních potřeb zdarma

Zaručeně zlepší den

Naděje pro pacienty se závažným průběhem covidu. Vědci zjistili, které léky napomáhají zotavení

Svět už nikdy nebude stejný. Čeští vědci objevili nová vesmírná tělesa

Zatočí s plevelem i cenou biozeleniny. V Opavě vznikl stroj, který slibuje revoluci v zemědělství

Dobrá zpráva pro ty, kteří prodělali koronavirus. Podle vědců získávají na několik měsíců imunitu

Inspirativní rozhovor

Po padesátce jsem začala žít nový život. Víru v sama sebe se snažím vštěpovat i svým klientkám, říká trenérka Dana Škorpilová

Po padesátce jsem začala žít nový život. Víru v sama sebe se snažím vštěpovat i svým klientkám, říká trenérka Dana Škorpilová

Přečtěte si rozhovor s Danou Škorpilovou, která po padesátce skončila kariéru manažerky a začala pomáhat ostatním jako osobní trenérka a výživová poradkyně.