Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Internet si zamiloval psa, který se dovede usmívat

1 minuta radosti
Zdroj fotografií: Instagram Smiling Brinks

Úsměv nemusí zdobit jen lidskou tvář, ale klidně i tu zvířecí. Důkazem je dvanáctiletý pitbull Brinks, na Instagramu známý jako @smilingbrinks. Jeho usměvavý účet sleduje přes 50 tisíc uživatelů.

PZ_brinks2I když řada článků tvrdí, že Brinks se stále usmívá, není to tak docela pravda. „Směje se hodně, ale ne pořád. Není to tak, že by jeho obličej byl zafixovaný v této pozici,“ vysvětluje Brinksův páníček Jon Bozak. Dvojice se seznámila na ulici, odkud si muž opuštěného psa odvezl. Brinkse označuje za nejspokojenějšího a nejveselejšího psa, jakého kdy poznal.

A co v Brinksovi vyvolá onen ikonický úsměv? Pamlsky, cokoliv příjemného nebo přání dobrého rána od jeho páníčka. Celkově je to prý velmi zvídavý pes, který nadevše miluje žvýkání kosti. A fanoušci sociálních sítí zase milují jeho.

Související články

Zaručeně zlepší den

Studenti MENDELU propojují manažerské schopnosti s pomocí neziskovkám na každoročním Dobrotrhu

Vládní novinky: vyšší přídavky na děti a příspěvek na bydlení už i pro střední třídu

Čerpejte příspěvky státu. Pomůže vám uhradit zateplení nebo nová okna

Teprve 22letý student vymyslel čip s názvem Z2

Inspirativní rozhovor

Národní obrození si zaslouží u studentů více pozornosti, říká Karolína „Zoe“ Meixnerová o svém projektu Literární hysterie

Národní obrození si zaslouží u studentů více pozornosti, říká Karolína „Zoe“ Meixnerová o svém projektu Literární hysterie

Přečtěte si rozhovor s Karolínou Meixnerovou, autorkou knihy Průvodce literární hysterií 19. století a také vtipných videí o spisovatelích z téže doby. Proč se zaměřila na toto období? A jak vypadají její besedy? To vše se dozvíte.

Pozitivní kniha

Inspirace z knihovny: Zapomeňte na 10 000 hodin. Přeskočte pořadí a buďte úspěšní

Inspirace z knihovny: Zapomeňte na 10 000 hodin. Přeskočte pořadí a buďte úspěšní

Opřete se do svého strachu, experimentujte, nebuďte nejlepší – buďte jediní. To jsou jen tři z …