Dívka koupila kávu neznámé ženě, spustila vlnu krásných událostí

Zdroj fotografie: Pexels

Že činy jednoho člověka nic nezmůžou? Že jde o pouhou kapku v moři? Ale kdeže. Pokud chcete přesvědčit nějakého škarohlída, dejte mu přečíst následující příběh.

Předplatit kávu osobě za sebou. Nic, co byste asi dělali běžně, ale zároveň nic „velkého“. Nebo…? Devatenáctiletá Mackenzie právě toto udělala. O den později našla ve schránce děkovný dopis. Nicole, která kávu zdarma dostala, byla v daný moment nečekaně odvolaná z práce kvůli zrušenému hlídání, navíc si procházela těžkým obdobím po úmrtí otce, kvůli němuž se chystala v zaměstnání skončit a přesedlat na péči o děti na plný úvazek.

Nicole měla při čekání na kávu výčitky. Že by neměla utrácet, když se rodině brzy značně sníží příjem. Nakonec ale sobě a dětem přece jen rozhodla trochu dopřát. Po zážitku se jí povedlo zkontaktovat Mackenzie, které chtěla prostřednictvím dopisu poděkovat. Dojatá adresátka ženě později věnovala poukázku do Starbucks na 150 dolarů, které vybrala díky svému twitterovému účtu. Navíc Nicole nabídla příležitostné hlídání. Obyčejný kelímek kávy tak pomohl vybudovat neobyčejný vztah.

Zdroj: huffingtonpost.com

Autor článku