Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Vztah na dálku? Mladé dvojici funguje i díky kolážím společných fotografií

Lásce na dálku nic nebrání. Zdroj: instagram.com/shinliart

Studentka Danbi Shin žije v americkém New Yorku, zatímco její přítel Seok Li v korejském Soulu. Přestože je mezi nimi časový posun čtrnáct hodin, našli si způsob, jak se vídat i přes nepříznivé podmínky osudu.

Vymysleli originální projekt s názvem Half & Half, ve kterém dělají ze společných fotografií zajímavé koláže. Dvojice fotí ve stejném čase okamžiky jejich životů a ty pak v grafickém programu spojí do jednoho obrázku. Mohou mít tak pocit, že ačkoliv je jejich láska daleko od nich, prožívají chvíle společně.

Mladý pár sdílí své koláže na Instagramu či sociální síti Facebook a s fotografiemi má velký úspěch. Jen na Instagramu sleduje jejich profil téměř sto tisíc lidí, a noví zájemci o jejich fotografie denně přibývají. Milenci sdílí fotky městských památek, jídel, infrastruktury nebo i západů slunce. Dobře také zachycují odlišnosti i podobnosti dvou různých kultur. Jejich umělecká díla, jež rozhodně stojí za zhlédnutí, najdete všechny na www.instagram.com/shinliart.

Související články

Na světě vysadil tisíce stromů, teď pomáhá i v Česku

Inspirace

7 způsobů, jak si udržet pozitivní přístup k životu mezi negativními lidmi

Inspirace

Sourozenci věnovali na své narozeniny jídlo bezdomovcům

Inspirace

Vozíčkář měl na cestách problémy s ubytováním, teď pomáhá ostatním

Zaručeně zlepší den

Naděje pro pacienty se závažným průběhem covidu. Vědci zjistili, které léky napomáhají zotavení

Zatočí s plevelem i cenou biozeleniny. V Opavě vznikl stroj, který slibuje revoluci v zemědělství

Svět už nikdy nebude stejný. Čeští vědci objevili nová vesmírná tělesa

Dobrá zpráva pro ty, kteří prodělali koronavirus. Podle vědců získávají na několik měsíců imunitu

Inspirativní rozhovor

Po padesátce jsem začala žít nový život. Víru v sama sebe se snažím vštěpovat i svým klientkám, říká trenérka Dana Škorpilová

Po padesátce jsem začala žít nový život. Víru v sama sebe se snažím vštěpovat i svým klientkám, říká trenérka Dana Škorpilová

Přečtěte si rozhovor s Danou Škorpilovou, která po padesátce skončila kariéru manažerky a začala pomáhat ostatním jako osobní trenérka a výživová poradkyně.