Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Seriál cyklistických závodů pro rodiny i nadšence Kolo pro život startuje 23. dubna

Závody Kolo pro život nabízí zábavu pro celou rodinu. Foto: Kolo pro život

Hledáte netradiční zábavu na víkend s dětmi, kamarády nebo jen tak? Pokud k tomu ještě máte rádi horská kola, máme pro vás bezva tip. Amatérské závody Kolo pro život probíhají celé jaro a léto a rozhodně se na nich nebudete nudit. Program je připraven i pro rodiny.

Kolo pro život je cyklistický projekt pro širokou veřejnost bez rozdílu věku nebo výkonnosti. Hlavní je si celý zážitek užít a pobavit se. Závod je tu pro vás každý rok již od roku 2000 a těší se velké oblibě.

Závodit mohou kromě dospělých i celé rodiny nebo ti nejmenší klidně jen na odrážedlech. Na rodiny projekt aktivně cílí, nabízí totiž i bohatý doprovodný program a soutěže. Zavítat můžete třeba do cyklistického parku T-Mobile Adventure park, dětskou zónu má v režii Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra ČR.

Děti mají svůj vlastní závod rozdělen podle věku. Foto: Kolo pro život

Rádi byste si zajezdili, ale nemáte kolo? Vůbec nevadí, klidně vám ho půjčí. Zkušení partneři akce vám pak rádi pomohou s výběrem, pokud se rozhodnete, že příště už jedete na svém. Závody nabízí několik tras, některé jsou vhodné i pro celé rodiny nebo partu kamarádů. Užijete si tak příjemný den.

„Nejlepší pohled na svět je z cyklistického sedla. Na Kole pro život nejde primárně o výsledný čas, ale o zážitek s kamarády, rodinou nebo přáteli. Každý je u nás vítán a užije si perfektní den,“ říká šéf organizačního týmu Tomáš Pravenec.

Jednu z tras si můžete klidně zajet dohromady s přáteli. Foto: Kolo pro život

První závody jsou už 23. dubna v Berouně, seriál pak končí 1. října v Ralsku. Kolo pro život ale nabízí i další akce, dokonce pravidelně pořádá virtuální závody. Cyklistice zdar!

Zdroj: Kolo pro život

Související články

Z domova

Nevíte, co podniknout o víkendu? Zajeďte se podívat na běžeckou štafetu v Českém ráji

Inspirace

Sexuální výchova jednoduše přes web

Společnost

Co je to ergoterapie a jak dospělým i dětem pomáhá

Rozhovor

I handicapované děti a dospělí mohou být pohádkovými hrdiny

Zaručeně zlepší den

Pohled z Pákistánu: Jsou městské lesy odpovědí na přehřívání měst?

Snímek Ticho uctívá dětské oběti války na Ukrajině. Trvá sedm hodin

Jak se připravit na Mikuláše, abyste si ho užili i vy?

Studenti MENDELU propojují manažerské schopnosti s pomocí neziskovkám na každoročním Dobrotrhu

Inspirativní rozhovor

Národní obrození si zaslouží u studentů více pozornosti, říká Karolína „Zoe“ Meixnerová o svém projektu Literární hysterie

Národní obrození si zaslouží u studentů více pozornosti, říká Karolína „Zoe“ Meixnerová o svém projektu Literární hysterie

Přečtěte si rozhovor s Karolínou Meixnerovou, autorkou knihy Průvodce literární hysterií 19. století a také vtipných videí o spisovatelích z téže doby. Proč se zaměřila na toto období? A jak vypadají její besedy? To vše se dozvíte.

Pozitivní kniha

Inspirace z knihovny: Svět je stále lepším místem. A to je Fakt(omluva)

Inspirace z knihovny: Svět je stále lepším místem. A to je Fakt(omluva)

Jde to s námi z kopce. Situace ve světě se horší, množství násilných činů narůstá. Také…