Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Seriál cyklistických závodů pro rodiny i nadšence Kolo pro život startuje 23. dubna

Závody Kolo pro život nabízí zábavu pro celou rodinu. Foto: Kolo pro život

Hledáte netradiční zábavu na víkend s dětmi, kamarády nebo jen tak? Pokud k tomu ještě máte rádi horská kola, máme pro vás bezva tip. Amatérské závody Kolo pro život probíhají celé jaro a léto a rozhodně se na nich nebudete nudit. Program je připraven i pro rodiny.

Kolo pro život je cyklistický projekt pro širokou veřejnost bez rozdílu věku nebo výkonnosti. Hlavní je si celý zážitek užít a pobavit se. Závod je tu pro vás každý rok již od roku 2000 a těší se velké oblibě.

Závodit mohou kromě dospělých i celé rodiny nebo ti nejmenší klidně jen na odrážedlech. Na rodiny projekt aktivně cílí, nabízí totiž i bohatý doprovodný program a soutěže. Zavítat můžete třeba do cyklistického parku T-Mobile Adventure park, dětskou zónu má v režii Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra ČR.

Děti mají svůj vlastní závod rozdělen podle věku. Foto: Kolo pro život

Rádi byste si zajezdili, ale nemáte kolo? Vůbec nevadí, klidně vám ho půjčí. Zkušení partneři akce vám pak rádi pomohou s výběrem, pokud se rozhodnete, že příště už jedete na svém. Závody nabízí několik tras, některé jsou vhodné i pro celé rodiny nebo partu kamarádů. Užijete si tak příjemný den.

„Nejlepší pohled na svět je z cyklistického sedla. Na Kole pro život nejde primárně o výsledný čas, ale o zážitek s kamarády, rodinou nebo přáteli. Každý je u nás vítán a užije si perfektní den,“ říká šéf organizačního týmu Tomáš Pravenec.

Jednu z tras si můžete klidně zajet dohromady s přáteli. Foto: Kolo pro život

První závody jsou už 23. dubna v Berouně, seriál pak končí 1. října v Ralsku. Kolo pro život ale nabízí i další akce, dokonce pravidelně pořádá virtuální závody. Cyklistice zdar!

Zdroj: Kolo pro život

Související články

Zaručeně zlepší den

Inspirace z knihovny: Utopia Avenue přináší příběh fiktivní kapely z 60. let

Demonstrace měly smysl. Okolí Eiffelovky zůstane zelené

Ve Virginii byl právě zahájen největší světový projekt 3D tištěného bydlení

Nově objevený planetární systém může ukrývat život. Leží v galaktickém sousedství Země

Inspirativní rozhovor

Kryštof Bartoš ze seriálu Devadesátky: Jsem trochu mimoň. V lese se zastavím a klidně třeba 20 minut sleduju pavoučka, jak splétá sítě

Kryštof Bartoš ze seriálu Devadesátky: Jsem trochu mimoň. V lese se zastavím a klidně třeba 20 minut sleduju pavoučka, jak splétá sítě

Přečtěte si rozhovor s hercem Kryštofem Bartošem, kterého můžete znát třeba ze seriálu Devadesátky. Jak se jeho život změnil díky úspěšnému seriálu? A u jakých aktivit si nejlépe odpočine?

Pozitivní kniha

Inspirace z knihovny: Utopia Avenue přináší příběh fiktivní kapely z 60. let

Inspirace z knihovny: Utopia Avenue přináší příběh fiktivní kapely z 60. let

Jaké bylo mít hudební skupinu v 60. letech minulého století? Celosvětově uznávaný spisovatel David…