Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Miley Cyrus láme rekordy s hitem o rozchodu a sebelásce

Ilustrační foto: Pixabay

Miley Cyrus má ve světě hudby velké jméno a poslední měsíc se zpěvačce dostává opět velké pozornosti. Může za to její nový chytlavý hit, ve kterém se zpovídá z prodělaného rozchodu. Singl Flowers láme v hudebních žebříčcích rekordy, píše BestGamblingSites.

Miley se ve své nové písni otevřeně věnuje tématu týkající se jejího bývalého vztahu a s tím spojeným a vlastně tak trochu znovuzískaným sebevědomím.

Skladba odkazuje na spoustu událostí, které Miley ve vztahu potkaly. V textu naráží například na společný bývalý domov v Malibu, který shořel do základů, a v samotném videoklipu si na sebe oblékla sako podobné tomu, jaké měl její bývalý partner Liam na premiéře Avengers. Tyto symboly jdou poté do kontrastu s refrénem, který má silné poselství týkající se sebelásky a pozitivního vztahu sám se sebou. Miley podotýká, že nemusíme mít ve svém životě partnera, abychom se cítili milováni a oceněni.

Miley Cyrus díky nové skladbě vydělala ohromujících 948 925,02 € za pouhý měsíc, co je skladba venku. Píseň se stala senzací na všech sociálních sítích, zejména TikToku, kde je hojně využívána jako hudební podkres k tvorbě videí.

Související články

Zaručeně zlepší den

Dánsko chce snížit věk pro potraty bez souhlasu rodičů i nezletilým dívkám

Souboj medvědů zaujal porotu. Snímek se stal nejlepší fotografií

Středozemní moře ukrývalo pozůstatky neolitického osídlení a kamennou cestu

Ideální pěnu u piva mají zajistit nové plechovky

Inspirativní rozhovor

Amputací nohy život nekončí, říká plavkyně Věra Závorková

Amputací nohy život nekončí, říká plavkyně Věra Závorková

Ve 13 letech jí lékaři diagnostikovali nádor v koleni, následná léčba včetně chemoterapie ovšem nepomohla, a tak musela podstoupit amputaci. I přes to se Věrka nevzdává a vyhrává jednu medaili za druhou. Jejím snem je paralympiáda.

Pozitivní kniha

Inspirace z knihovny: Vzdát můžeš zítra. Richard Štěpánek ve své knize povzbuzuje k životu

Inspirace z knihovny: Vzdát můžeš zítra. Richard Štěpánek ve své knize povzbuzuje k životu

Vždycky je pro co žít. Touto větou by se dal shrnout obsah knihy Vzdát můžeš zítra, kterou napsal…