Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Granule jsou minulostí. Pro psy nyní vznikla speciální zmrzlina

2 minuty radosti
Zdroj ilustrační fotografie: Canva

Je pro vás pes tím nejlepším přítelem, kterému byste rádi dopřáli stejné pohodlí i zážitky jako sami sobě? Inu, takovému soužití můžete být zase o kus blíž. Americká firma Ben & Jerry’s totiž představila speciální řadu psích dezertů.

Doménou společnosti jsou zmrzliny, a tak se prostě rozhodla nabízet je nejen lidem, ale i jejich psím mazlíčkům. „Když už jste si mysleli, že měníme v realitu pouze lidská chuťová přání, vytvořili jsme něco skvělého i pro vaše mazlíčky. Ať už budete odměňovat hodné štěně, nebo ochlazovat menší zvířecí party, jde o ty nejlepší zmrazené dobroty, které můžete svým čtyřnohým miláčkům přinést,“ avizuje firma.

Psi mají na výběr zmrzlinu s arašídovým máslem nebo dýní. Zdroj fotografie: Benjerry

Pohled do složení ukazuje, že si výrobce dal záležet na velmi nízkém obsahu mléka, které psům často nedělá dobře. Klíčovou složkou zmrzliny je pak slunečnicové máslo. V nabídce jsou dvě psí příchutě – jedna s arašídovým máslem a preclíky, druhá dýňová s mini sušenkami.

Související články

Zaručeně zlepší den

Pohled z Pákistánu: Jsou městské lesy odpovědí na přehřívání měst?

Snímek Ticho uctívá dětské oběti války na Ukrajině. Trvá sedm hodin

Jak se připravit na Mikuláše, abyste si ho užili i vy?

Studenti MENDELU propojují manažerské schopnosti s pomocí neziskovkám na každoročním Dobrotrhu

Inspirativní rozhovor

Národní obrození si zaslouží u studentů více pozornosti, říká Karolína „Zoe“ Meixnerová o svém projektu Literární hysterie

Národní obrození si zaslouží u studentů více pozornosti, říká Karolína „Zoe“ Meixnerová o svém projektu Literární hysterie

Přečtěte si rozhovor s Karolínou Meixnerovou, autorkou knihy Průvodce literární hysterií 19. století a také vtipných videí o spisovatelích z téže doby. Proč se zaměřila na toto období? A jak vypadají její besedy? To vše se dozvíte.

Pozitivní kniha

Inspirace z knihovny: Naplňte svůj život radostí. Objevte Moc přítomného okamžiku

Inspirace z knihovny: Naplňte svůj život radostí. Objevte Moc přítomného okamžiku

Zastavit se a jenom být. Dokážete to? Zní to velice jednoduše, ale provedení v praxi se mnohdy…