Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Budoucím rodičům šetří peníze a nervy. TěhuDeník mluví lidštinou a myslí i na tatínky

Ilustrační foto: Depositphotos

Novopečení rodiče se už nemusejí brodit desítkami nicneříkajících internetových článků a diskusí. Vše o těhotenství se dozví přehledně a lidsky díky novému serveru Náš dáreček. Takzvaný TěhuDeník poradí tatínkům a maminkám, na co se před narozením dítěte připravit.

O informace a rady se tvůrci projektu dělí na základě vlastních rodičovských zkušeností, a tak jsou zcela upřímné a pravdivé. Kromě deníku si mohou rodiče na serveru založit i seznam potřebné výbavičky pro rodinu a přátele, který zamezí pořizování nechtěných dárků a chaotickému hromadění zbytečných věcí. Blízcí si zde jednoduše zarezervují dárek, který chtějí pořídit, a tak se nestane, že by se miminku sešel dvakrát.

Nechceme další z klasických internetových bazarů. Půjde o propracovaný systém, který dlouhodobě propojí maminky a možná díky němu vniknou i nová přátelství,” uvedl jeden z autorské dvojice Tomáš Martinek. Na profilu je také prostor pro vkládání fotek z období těhotenství a informací o dítěti, které lze soukromě sdílet s vybranými členy rodiny. Část výdělku přitom poputuje na dobročinné účely – deset procent z poplatku za registraci zakladatelé věnují iniciativě Sylvie Dymákové na podporu rodičů samoživitelů.

Související články

Zaručeně zlepší den

Nejlepší odstřelovače najdete v Česku. Vyhráli mezinárodní soutěž

Nejunikátnější pohled na Český Krumlov je z Křížové hory, říká Laskavec Dalibor Uhlíř

Snímky z Hubbleova teleskopu ukazují hvězdu pouhých osm hodin poté, co se stala supernovou

Česko dbá na prevenci. Tento týden se můžete zdarma otestovat na vážné nemoci

Inspirativní rozhovor

Národní obrození si zaslouží u studentů více pozornosti, říká Karolína „Zoe“ Meixnerová o svém projektu Literární hysterie

Národní obrození si zaslouží u studentů více pozornosti, říká Karolína „Zoe“ Meixnerová o svém projektu Literární hysterie

Přečtěte si rozhovor s Karolínou Meixnerovou, autorkou knihy Průvodce literární hysterií 19. století a také vtipných videí o spisovatelích z téže doby. Proč se zaměřila na toto období? A jak vypadají její besedy? To vše se dozvíte.

Pozitivní kniha

Inspirace z knihovny: Kniha, která zaujala svět. Malý princ potěší i utěší

Inspirace z knihovny: Kniha, která zaujala svět. Malý princ potěší i utěší

Mám pro vás hádanku. Pochází z planetky B612, přeje si nakreslit beránka a už více než…