Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Budoucím rodičům šetří peníze a nervy. TěhuDeník mluví lidštinou a myslí i na tatínky

Ilustrační foto: Depositphotos

Novopečení rodiče se už nemusejí brodit desítkami nicneříkajících internetových článků a diskusí. Vše o těhotenství se dozví přehledně a lidsky díky novému serveru Náš dáreček. Takzvaný TěhuDeník poradí tatínkům a maminkám, na co se před narozením dítěte připravit.

O informace a rady se tvůrci projektu dělí na základě vlastních rodičovských zkušeností, a tak jsou zcela upřímné a pravdivé. Kromě deníku si mohou rodiče na serveru založit i seznam potřebné výbavičky pro rodinu a přátele, který zamezí pořizování nechtěných dárků a chaotickému hromadění zbytečných věcí. Blízcí si zde jednoduše zarezervují dárek, který chtějí pořídit, a tak se nestane, že by se miminku sešel dvakrát.

Nechceme další z klasických internetových bazarů. Půjde o propracovaný systém, který dlouhodobě propojí maminky a možná díky němu vniknou i nová přátelství,” uvedl jeden z autorské dvojice Tomáš Martinek. Na profilu je také prostor pro vkládání fotek z období těhotenství a informací o dítěti, které lze soukromě sdílet s vybranými členy rodiny. Část výdělku přitom poputuje na dobročinné účely – deset procent z poplatku za registraci zakladatelé věnují iniciativě Sylvie Dymákové na podporu rodičů samoživitelů.

Související články

Zaručeně zlepší den

Vědci získali DNA starověké ženy z 20 000 let starého přívěsku

Ministerstvo životního prostředí představilo pravidla pro zálohování PET lahví a plechovek, platit budou od roku 2025

Liberecký dopravní podnik testuje nový bezpečnostní systém

Vlčí pár v Jeseníkách. Poprvé jej tam zachytily fotopasti

Inspirativní rozhovor

Amputací nohy život nekončí, říká plavkyně Věra Závorková

Amputací nohy život nekončí, říká plavkyně Věra Závorková

Ve 13 letech jí lékaři diagnostikovali nádor v koleni, následná léčba včetně chemoterapie ovšem nepomohla, a tak musela podstoupit amputaci. I přes to se Věrka nevzdává a vyhrává jednu medaili za druhou. Jejím snem je paralympiáda.

Pozitivní kniha

Inspirace z knihovny: Naučte se ovládat své sny. Užijte si třeba románek s celebritou

Inspirace z knihovny: Naučte se ovládat své sny. Užijte si třeba románek s celebritou

Platí, že ve snech je možné cokoliv. Proč je tedy nezačít kontrolovat? Díky osvojení této…