Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Bojíte se rádi? Kultovní horory lze nyní sledovat online a zdarma

Ilustrační fotografie. Zdroj? Pexels

Dlouhé zimní večery přímo volají po filmovém zážitku. Ten před velkým plátnem si sice aktuálně dopřát nemůžete, zato ale lze zhlédnout online vybrané hororové snímky z pohodlí domova. Troufnete si?

Drákula, Mumie nebo Frankenstein. Tyto klasické hororové postavy zná snad každý, viděli jste ale někdy klasické filmy, které o nich pojednávají? Nyní máte příležitost. Youtubový kanál Fear: The Home of Horror totiž sedm z nich nabídne o tomto víkendu zdarma. Na zhlédnutí pak máte týden od zveřejnění, což přímo volá po týdenní hororové jízdě!

A jak přesně zní hororové menu z třicátých a čtyřicátých let? Dracula z roku 1931, o rok mladší Mumie nebo Frankensteinova nevěsta, vše podle scénaře Johna L. Balderstona. Sedmičku doplňují neméně kultovní Vlkodlak, Frankenstein, Neviditelný muž (podle předlohy H. G. Wellse) a Bud Abbott and Lou Costello Meet Frankenstein. Náš tip? Hlavně nezapomeňte mít po ruce někoho, kdo vám potom rozsvítí na záchod a garantuje, že se nikde neschovává strašidelné monstrum…

Související články

Zaručeně zlepší den

Tito opeřenci navštěvují česká krmítka nejčastěji. Známe výsledky ptačího sčítání

První domácí vodíková baterie zásobí domácnost obnovitelnou energií. Zvládne až dva dny bez proudu

Houby jako nevídaní pomocníci. Nový objev potvrdil jejich výjimečnost

S rakovinou lze účinně bojovat. Nové očkování zlikviduje kožní nádory