Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Aplikace zbaví čekárny u lékařů zmatených pacientů i předbíhání

1 minuta radosti
Zdroj fotografie: Medingo

Jistě to dobře znáte. Jdete k lékaři, čekárna je plná pacientů a vy se snažíte zorientovat v tom, kdo přišel před vámi a kdy budete na řadě. Tyto chvíle leckdy provázejí zmatky, předbíhání a nervózní klepání na lékařovy dveře. Nová česká aplikace má potenciál to všechno odstranit.

Aplikace Evipa nabízí snadnou evidenci příchozích pacientů. Stačí, když při příchodu speciálním zařízením nasnímají svou kartu zdravotní pojišťovny či jiný doklad. Lékaři se vzápětí na počítači zobrazí všechny důležité informace, včetně času příchodu a čekací doby. Tato data lze snadno spravovat a na jejich základě zvát pacienty do ordinace.

„Díky Evipě máme přehled o dění v čekárně a pacienti jsou spokojení, že se o nich ví hned po příchodu,” uvedl lékař Vladimír Marek. Zařízení je tak prospěšné nejen pro pacienty, ale poskytuje i větší řád a klid pro práci lékařů.

Související články

Zaručeně zlepší den

Svět už nikdy nebude stejný. Čeští vědci objevili nová vesmírná tělesa

Zatočí s plevelem i cenou biozeleniny. V Opavě vznikl stroj, který slibuje revoluci v zemědělství

Dobrá zpráva pro ty, kteří prodělali koronavirus. Podle vědců získávají na několik měsíců imunitu

Jak motivovat děti k úklidu? Češi vymysleli hru, která domácí práce mění v zábavu

Inspirativní rozhovor

Po padesátce jsem začala žít nový život. Víru v sama sebe se snažím vštěpovat i svým klientkám, říká trenérka Dana Škorpilová

Po padesátce jsem začala žít nový život. Víru v sama sebe se snažím vštěpovat i svým klientkám, říká trenérka Dana Škorpilová

Přečtěte si rozhovor s Danou Škorpilovou, která po padesátce skončila kariéru manažerky a začala pomáhat ostatním jako osobní trenérka a výživová poradkyně.