Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

V Jeseníkách návštěvníci čerpají slevy díky nové zážitkové kartě

Ilustrační fotografie. Zdroj: Dollar Photo Club

Více než sto dvacet slev, bonusů a netradičních zážitků přináší návštěvníkům jesenických hor nová zážitková karta Jeseníky Pass. Novinka se v moravských horách objevila na začátku letních prázdnin a mezi tím se do programu zapojilo již osmdesát subjektů a další přibývají.

„Jeseníky Pass přinese návštěvníkům hor celou řadu benefitů. Držitelé karty mohou využívat výhod od poskytovatelů toho nejlepšího, co Jeseníky v oblasti služeb nabízejí,“ vysvětlila ředitelka projektu Andrea Závěšická. „Díky kartě získají turisté nejen významné slevy a bonusy, ale také ojedinělé zážitky. Například u jednoho ze zapojených partnerů mohou navštívit neveřejné prostory včetně tajného schodiště,“ řekla Závěšická.

Slevy na vstupném je možné využít například u zámků či muzeí a držitelé karet mají i levnější ubytování. Pro sportovní nadšence organizátoři programu připravili zlevněné vstupné na koupaliště, do sportovních center i půjčoven sportovního vybavení.

Veškeré výhody, které karta přináší, můžete jednoduše naleznout na webových stránkách JesenikyPass.cz. Zde je možné si i kartu objednat online. Pro jednotlivce stojí karta 99 korun na celou sezónu, celá rodina pak zaplatí dohromady 199 korun. Kartu je možné získat i zdarma při ubytování se v některých místních hotelech a penzionech jako součást ubytovacích balíčků.

Související články

Zaručeně zlepší den

Český lékař vrátil zrak osleplé dívce. Unikátní zákrok provedl jako první na světě

Český válečný veterán rozpohyboval poraněnou páteř vlastním vynálezem. Teď ho nabízí světu

Aboridžinské tajemství tréninku paměti předčí i metodu ze seriálu Sherlock

Nové úly zatočí s obávaným roztočem, který vyhlazuje celá včelstva

Pozitivní kniha

Inspirace z knihovny: Svět je stále lepším místem. A to je Fakt(omluva)

Inspirace z knihovny: Svět je stále lepším místem. A to je Fakt(omluva)

Jde to s námi z kopce. Situace ve světě se horší, množství násilných činů narůstá. Také…