Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

V Jeseníkách návštěvníci čerpají slevy díky nové zážitkové kartě

Ilustrační fotografie. Zdroj: Dollar Photo Club

Více než sto dvacet slev, bonusů a netradičních zážitků přináší návštěvníkům jesenických hor nová zážitková karta Jeseníky Pass. Novinka se v moravských horách objevila na začátku letních prázdnin a mezi tím se do programu zapojilo již osmdesát subjektů a další přibývají.

„Jeseníky Pass přinese návštěvníkům hor celou řadu benefitů. Držitelé karty mohou využívat výhod od poskytovatelů toho nejlepšího, co Jeseníky v oblasti služeb nabízejí,“ vysvětlila ředitelka projektu Andrea Závěšická. „Díky kartě získají turisté nejen významné slevy a bonusy, ale také ojedinělé zážitky. Například u jednoho ze zapojených partnerů mohou navštívit neveřejné prostory včetně tajného schodiště,“ řekla Závěšická.

Slevy na vstupném je možné využít například u zámků či muzeí a držitelé karet mají i levnější ubytování. Pro sportovní nadšence organizátoři programu připravili zlevněné vstupné na koupaliště, do sportovních center i půjčoven sportovního vybavení.

Veškeré výhody, které karta přináší, můžete jednoduše naleznout na webových stránkách JesenikyPass.cz. Zde je možné si i kartu objednat online. Pro jednotlivce stojí karta 99 korun na celou sezónu, celá rodina pak zaplatí dohromady 199 korun. Kartu je možné získat i zdarma při ubytování se v některých místních hotelech a penzionech jako součást ubytovacích balíčků.

Související články

Zaručeně zlepší den

Čeští vědci hlásí objev v boji proti rakovině. Nové léky jsou až stokrát účinnější

Praha znovu ovládla anketu o nejlepší místo pro život. Zjistěte, jak se umístil váš kraj

Novinka v léčbě cukrovky. Horké koupele mají dobrý vliv na krevní tlak i obezitu

Průlom v boji proti koronaviru. Nový test přináší přesné výsledky už za 90 minut

Inspirativní rozhovor

Subjektivní prožitek je to jediné, co máme. Vytěžme z něj to nejlepší, nabádá duo Brain We Are

Subjektivní prožitek je to jediné, co máme. Vytěžme z něj to nejlepší, nabádá duo Brain We Are

Přečtěte si rozhovor se studenty neurověd - Kryštofem a Vojtou, kteří tvoří podcast Brain We Are.