Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Škoda je nej

Dle průzkumu společnosti Auto Express usedají nejspokojenější řidiči za volant automobilů značky Škoda. Tak je tomu alespoň ve Spojeném království, kde za volant této značky usedá více než 50 000 Britů.

Nedávný průzkum trhu poukázal na to, že Škoda vyrábí vozidla, se kterými jsou zákazníci nejvíce spokojení. Nejedná se ovšem o ojedinělý případ, v žebříčku spokojenosti řidičů se automobily značky Škoda umístily na všech třech nejvyšších příčkách, a z toho vítězný Yeti bodoval již po třetí za sebou.

Řidiči hodnotili jak spolehlivost a technické zpracování, tak náklady na provoz spolu s náročností na řízení a celkovou všestranností vozidla. Na prvním místě se suverénně umístila Škoda Yeti, na druhém Citigo (s 92.62% mírou spokojenosti) a na třetím pak Superb (91.68% mírou spokojenosti). Na toto hodnocení mohou být Češi náležitě hrdí, neboť to poukazuje na dobré jméno české automobilky ve světě. Škodovce byl také udělen titul za nejvhodnější rodinné auto, nejlepší malé auto a nejvýhodnější poměr cena/výkon.

Je až téměř neuvěřitelné, v kolika kategoriích náš producent převálcoval ostatní automobilky. A co na takové neochvějné vítězství říkají rivalové? Většině samozřejmě tuhne úsměv na tváři, jediné spokojené může být snad pouze BMW, které se umístilo těsně za Superbem s celkovou mírou spokojenosti 91.45 %.

Škoda tedy pokořila nejen velké konkurenty jako například Audi či Mercedes Benz, ale i samotný Volkswagen, jímž byla před několika lety odkoupena. Byť se například v Británii dlouhou dobu tradovaly neomalené vtípky o podřadnosti naší automobilky, Škoda je teď tím, „kdo se směje naposled“ (a nejlépe!).

Průzkum potvrdil, že dnešním zákazníkům záleží nejvíce na kvalitě a spolehlivosti, což jsou klíčové znaky nejen vítězného Yetiho, který spatřil světlo světa teprve před čtyřmi lety, ale i mnoha jeho dalších „příbuzných“.

50 000 řidičů se tedy shodlo na tom, že Škoda je rozhodně top vozidlo, co se týče nejen bezpečnosti, ale i pohodlí, praktičnosti a výkonu. Výhodou jsou také nízké náklady na provoz. Můžeme tedy pozorovat, že česká auta tak trochu reflektují českou povahu a reprezentují ty samé hodnoty, které Češi zživotňují, a je tedy skvělé, že se tyto znaky ve světě těší čím dál tím větší oblibě!

Zdroj: http://www.thisismoney.co.uk/money/cars/article-2611229/Best-cars-2014-Skoda-takes-slots-Auto-Express-awards.html

Související články

Zaručeně zlepší den

Přemíra plastů nám už nebude ležet v žaludku. Nový způsob, jak se jich zbavit, vás překvapí

Menu pro mozek. Co jíst, aby vám to myslelo?

Čtyřdenní pracovní týden funguje a vyplatí se, potvrdil velký islandský experiment

Být sestrou je čest. Zájem o studium zdravotnických oborů vlivem pandemie roste

Inspirativní rozhovor

Promluvila jsem o něčem, o čem mnoho žen mlčí, říká autorka podcastu Sádlo Ridina Ahmedová

Promluvila jsem o něčem, o čem mnoho žen mlčí, říká autorka podcastu Sádlo Ridina Ahmedová

Přečtěte si rozhovor s umělkyní, která se nebojí mluvit o přijetí vlastního těla.

Pozitivní kniha

Inspirace z knihovny: Veršovaný herbář plný legrace. Květolelo vypráví příběhy z folklóru českých bylin

Inspirace z knihovny: Veršovaný herbář plný legrace. Květolelo vypráví příběhy z folklóru českých bylin

Je červen – období, kdy většinu volného času trávíme v parcích, v lese, u vody nebo na procházkách…