Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Víme, jak levně zaparkovat na letišti ve Vídni

Ilustrační foto: Pexels

Chystáte se na dovolenou nebo pracovní cestu, let máte naplánovaný z Vídně a řešíte, kde zaparkovat, aby to bylo bezpečné a blízko? Parkování na letištích je pověstné tím, že se moc nevyplatí, jelikož je poměrně drahé. Zjistili jsme proto pro vás, jaké jsou možnosti parkování na letišti Vídeň a vybrali tu nejjednodušší: je jí Panda Parken.

Rodinný podnik Panda Parken provozuje parkoviště v blízkosti letiště, přičemž zajišťuje transfer k terminálu prostřednictvím dodávek Mercedes Benz. Přesun je pohodlný a rychlý – měl by trvat do 3 minut.

Jak to funguje?

Nejprve zadáte online rezervaci. Uvedete data příjezdu a odjezdu a zarezervujte si parkovací místo za nejlepší cenu. Potvrzení rezervace obdržíte e-mailem a SMS. Po vašem příjezdu vám pracovníci parkoviště pomohou s transferem na letiště, případně si můžete odpočinout v salónku s občerstvením a nápoji. Co se týká návratu, tři hodiny před ním obdržíte SMS s odkazem, na kterém si můžete objednat odvoz ke svému zaparkovanému.

Parkoviště najdete na adrese Zeppelinstrasse 1, 2401 Fischamend. Jeho velkou výhodou je, že řidiči jsou k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Největší výhody

Rychlá přeprava: Během tří minut vás na letiště dovezou kyvadlové autobusy značky Mercedes, které jsou k dispozici minimálně tři, a to jak ve dne, tak v noci.

Bezpečnostní opatření: Vaše bezpečí je prioritou. S více než 40 kamerami, plotem a personálem zajišťuje společnost Panda maximální bezpečnost na oploceném parkovišti.

Komfortní čekárna: V salónku vás uvítají pohodlné kožené sedací soupravy. Sledujte odlety na televizorech, surfovat můžete díky bezplatné Wi-Fi a zdarma si vychutnejte kávu či kakao.

Nepřetržitá pohostinnost: Panda je tu pro vás jako rodinná firma, aby vám poskytla péči a pohodlí po celý den bez ohledu na to, v kolik hodin vaše letadlo odlétá nebo kdy se vracíte.

Něco navíc

Garáž: Uchovejte své vozidlo v bezpečí před nepřízní počasí jako je sníh, déšť, vítr, prach a kroupy.

Nabité elektroauto: Parking Panda nabízí nabíjení pro všechny značky a modely elektromobilů. Po návratu z cesty na vás tak může čekat plně nabitý vůz, takže se nemusíte zdržovat s hledáním nabíjecí stanice a čekáním na nabíjení při cestě domů.

Parkování pro velká vozidla: Máte vozidlo větší než standardní auto, jako je Mercedes Vito, Viano, Sprinter, nebo VW Multivan, Transporter, Crafter, atd.? Nemusíte se obávat, Panda má pro vás dostatečně prostorná parkovací místa.

Související články

Zaručeně zlepší den

V Česku za posledních pět let přibylo více než 4 miliony stromů

Jak mozky zvládají mluvení a dýchání zároveň?

Brněnští vědci chtějí bojovat proti plevelům pomocí umělé inteligence

Psi chápou význam podstatných jmen, zjistili vědci

Inspirativní rozhovor

České myšlení se mění, lidé řeší udržitelnost – a to je dobře, říká Cyril Klepek z digitálního odpadového tržitě Cyrkl

České myšlení se mění, lidé řeší udržitelnost – a to je dobře, říká Cyril Klepek z digitálního odpadového tržitě Cyrkl

Digitální odpadové tržiště pomohlo prodat střešní krytinu, celý most nebo 50 tun pomerančových slupek. Pokud tento projekt ještě neznáte, přečtěte si o něm rozhovor přímo se zakladatelem.

Pozitivní kniha

Inspirace z knihovny: Vydejte se na cesty s Petrem Niklem. Zachytil kouzlo každodennosti

Inspirace z knihovny: Vydejte se na cesty s Petrem Niklem. Zachytil kouzlo každodennosti

Po delší odmlce se vracíme s oblíbenou rubrikou Pozitivní kniha. Tentokrát vám přinášíme tip na…