Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Reálná verze Where’s Wally? zpestřila dětem pobyt v nemocnici

1 minuta radosti
Zdroj fotografií: whereswaldo.com

Where’s Wally? je populární anglická série dětských knih a hledání Wallyho, po česku Valdy, oblečeného do červenobílého pruhovaného trička a ukrytého ve změti osob si oblíbily spousty dětí na celém světě. Hrstka z nich měla možnost ho díky jedné dobré duši hledat i naživo.

pz_waldo2Vše má na svědomí stavitel Jason Haney, který pracoval na stavbě přímo naproti dětské nemocnici. S nápadem přišel jeho spolupracovník a Haney nemohl myšlenku pustit z hlavy, dokud ji neuskutečnil. Sám má dceru, která strávila dětství po doktorech, rozhodl se proto dětem jejich pobyt na nemocničním lůžku zpříjemnit.

Z překližky vyrobil Wallyho v nadživotní velikosti a ukryl ho v rozestavěné budově. Vždy když ho děti koukající z okna našly, přemístil ho na jiné místo. Uznal sice, že je postavička na přenášení poměrně těžká, za dětskou radost mu ale vynaložené úsilí stojí.

Zdroj: huffingtonpost.com

Související články

Zaručeně zlepší den

Naděje pro pacienty se závažným průběhem covidu. Vědci zjistili, které léky napomáhají zotavení

Dobrá zpráva pro ty, kteří prodělali koronavirus. Podle vědců získávají na několik měsíců imunitu

Konec exekucí v Česku? Nový web pomáhá najít cestu z dluhové pasti

Jak motivovat děti k úklidu? Češi vymysleli hru, která domácí práce mění v zábavu

Inspirativní rozhovor

Po padesátce jsem začala žít nový život. Víru v sama sebe se snažím vštěpovat i svým klientkám, říká trenérka Dana Škorpilová

Po padesátce jsem začala žít nový život. Víru v sama sebe se snažím vštěpovat i svým klientkám, říká trenérka Dana Škorpilová

Přečtěte si rozhovor s Danou Škorpilovou, která po padesátce skončila kariéru manažerky a začala pomáhat ostatním jako osobní trenérka a výživová poradkyně.