Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Překročte své hranice: Jedinečné a odvážné designy tenisek čekají na svou příležitost!

Prm.com

Svět sportovních bot se v posledních letech zcela transformoval. Zatímco dříve byly tenisky považovány za čistě sportovní obuv, dnes jsou skutečným módním trendem! Sportovní boty už zkrátka dávno nejsou jen na hřiště nebo do tělocvičny. Po jakých sáhnout, pokud chcete obouvat opravdu nepřehlédnutelné tenisky? Prozradíme vám to.

Proč sáhnout po odvážných designech bot?

Návrháři a sportovní giganti se spojili, aby vytvořili tenisky, které jsou uměleckým dílem i praktickou obuví. Jejich neotřelé designy nám ukazují, že i tenisky mohou být více než jen pouhými botami – jsou totiž způsobem vyjádření osobního stylu a individuality. Takové tenisky jsou navíc skvělým způsobem, jak ozvláštnit jakýkoliv outfit pomocí jediného kousku. Právě outfity složené z basic modelů jsou ideální příležitostí, s čím sladit odvážné a výrazné botky. Obujte pro jednou něco, na co jste dosud možná neměli odvahu.

Zdroj: prm.com

Výrazné barvy i neokoukané vzory? To jsou boty, které si zamilujete

Jedním z průkopníků tohoto trendu je značka Nike, která představila řadu tenisek s výraznými a odvážnými designy. Od ikonických Air Jordanů až po futuristické modely z řady Nike React. Tato značka neustále překračuje hranice tradičního designu tenisek. Modely s nepřehlédnutelnými vzory vyrobené z neokoukaných materiálů doplněné o futuristické prvky nabízejí zákazníkům šanci vyniknout a vyjádřit svou originalitu. Dalším příkladem za všechny je adidas, který na vytváření unikátních tenisek spolupracuje s různými umělci a designéry. Kolekce adidas Originals je plná kreativních prvků, jako jsou různé barevné kombinace, vzory a textury. I tato značka si zakládá na tom, že dává zákazníkům možnost vybrat si tenisky, které skutečně odrážejí jejich osobnost. Budete jedním z nich?

Kromě velkých hráčů na trhu se objevují také menší nezávislé značky, které staví na jedinečném designu a ruční výrobě. Tyto značky často spolupracují s umělci a řemeslníky, aby vytvořily tenisky, které jsou ve výsledku skutečně unikátní. Tyto tenisky tak nejsou jen obuví – jsou to totiž umělecká díla.

Překročte své hranice

Překročení svých hranic neznamená jen vybrat si jiný design, začít můžete také experimentovat s různými styly, které pro vás byly dosud velkou neznámou. Můžete zkombinovat sportovní tenisky s čistě sportovním outfitem, nebo vytvořit kontrast mezi formálními oděvy a výraznými teniskami. Pohrajte si s módou přesně tak, jak si to trendy přejí a věřte, že si kombinování jednotlivých kousků zamilujete!

Kde sehnat neokoukané a trendy tenisky?

Sháníte-li opravdu neokoukané kousky, prohlédněte si tenisky, které nabízí známé značky na PRM. V obchodě, ve kterém si na své přijde každý milovník módy. Vyhrají to tenisky výrazných barev, nebo tenisky s kovovými detaily a aplikacemi? Ať už si vyberete jakékoliv, investice do kvalitních sportovních bot litovat nebudete – vynosíte je totiž na spousta různých způsobu – k elegantnějším outfitům i na vycházky rychlejší chůzí.

Zaručeně zlepší den

Geoinženýrství: „Ztlumení slunce“ by mohlo zabránit tání ledovců

Galaxie Andromeda by mohla být klíčem k měření temné energie

Negrelliho viadukt ožije kavárnami, kulturou i sídly startupů. První oblouk otevře v říjnu

Gaming Heroes zapojují do herního vývoje handicapované. Nevýhodu proměňují v superschopnost

Inspirativní rozhovor

České myšlení se mění, lidé řeší udržitelnost – a to je dobře, říká Cyril Klepek z digitálního odpadového tržitě Cyrkl

České myšlení se mění, lidé řeší udržitelnost – a to je dobře, říká Cyril Klepek z digitálního odpadového tržitě Cyrkl

Digitální odpadové tržiště pomohlo prodat střešní krytinu, celý most nebo 50 tun pomerančových slupek. Pokud tento projekt ještě neznáte, přečtěte si o něm rozhovor přímo se zakladatelem.

Pozitivní kniha

Inspirace z knihovny: Lepší vztahy začínají správným rozhodnutím. Kniha Volba lásky vám otevře srdce

Inspirace z knihovny: Lepší vztahy začínají správným rozhodnutím. Kniha Volba lásky vám otevře srdce

Snad každý chce mít hezké vztahy s partnerem, rodinou, přáteli a kolegy v práci. Ne vždy se nám to…