Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Podcast přivádí Steva Jobse zpět k životu díky umělé inteligenci

2 minuty radosti
Ilustrační foto: Pexels

Pokud by existovalo něco, co by mohlo vysvětlit, jak daleko umělá inteligence (AI) dospěla, schopnost konverzovat s mrtvými by byla jedním z příkladů, na jaké úrovni se současné technologie nachází. Podcast.ai je platforma, která se zaměřuje na hloubkové rozhovory, a úplně první díl je rozhovorem se samotným Stevem Jobsem, píše sever Interesting Engineering.

Podcast.ai uvádí, že si Jobse vybrali pro svůj první projekt kvůli jeho vlivu na technologický svět a tomu, jak i dlouho po své smrti nadále inspiruje lidi.

Co můžeme od podcastu očekávat?

Téměř 20minutový audio rozhovor je volným povídáním mezi Joe Roganem, známým americkým moderátorem, a Jobsem. Rogan se v rámci rozhovoru noří do Jobsovy minulosti, kdy byl krátkou dobu na Reed College, na jeho cestu při hledání osvícení a studiu zen buddhismu, zmiňuje i zkušenosti s drogami a jeho názor na Google. Témata jsou opravdu zajímavá.

Ilustrační foto: Pexels

Budoucnost Podcast.ai?

I když to vypadá jako docela dlouhý rozhovor zahrnující širokou škálu témat, informace, které se v něm objevují, jsou dávno veřejně dostupné. Podcast.ai na své webové stránce uvádí, že umělá inteligence byla vyškolena, aby perfektně ovládala Jobsovu biografii a online nahrávky dostupné online.

Takže, jakkoli to zní velkolepě, tyto experimenty je třeba stále brát s rezervou a spíše jako obohacení podcastového světa.

Zdroj: Interesting Engineering

Související články

Zaručeně zlepší den

Vládní novinky: vyšší přídavky na děti a příspěvek na bydlení už i pro střední třídu

Čerpejte příspěvky státu. Pomůže vám uhradit zateplení nebo nová okna

Teprve 22letý student vymyslel čip s názvem Z2

Budou houbičky léčit deprese? Vědci hledají dobrovolníky do studie

Inspirativní rozhovor

Národní obrození si zaslouží u studentů více pozornosti, říká Karolína „Zoe“ Meixnerová o svém projektu Literární hysterie

Národní obrození si zaslouží u studentů více pozornosti, říká Karolína „Zoe“ Meixnerová o svém projektu Literární hysterie

Přečtěte si rozhovor s Karolínou Meixnerovou, autorkou knihy Průvodce literární hysterií 19. století a také vtipných videí o spisovatelích z téže doby. Proč se zaměřila na toto období? A jak vypadají její besedy? To vše se dozvíte.

Pozitivní kniha

Inspirace z knihovny: Naplňte svůj život radostí. Objevte Moc přítomného okamžiku

Inspirace z knihovny: Naplňte svůj život radostí. Objevte Moc přítomného okamžiku

Zastavit se a jenom být. Dokážete to? Zní to velice jednoduše, ale provedení v praxi se mnohdy…