Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Kino, bar nebo festival u vás doma? Žádný problém, stačí mít zápalky

Zdroj fotografie: earlofeast.com

Na první pohled jsou úplně obyčejné. Pokud si k nim ale přičichnete, objevíte jejich pravou podstatu. A pokud je prostřednictvím zápalky probudíte k životu, přenesou vás do kina, baru nebo rovnou na festival. To vše z bezpečného pohodlí vašeho domova. Řeč je o edici vonných svíček britské firmy Earl of East.

Každý druh svíčky využívá vůně charakteristické pro dané místo. Kino tak podle stránek výrobce voní směsí slaného popcornu, banánové pěny a párku v rohlíku, to vše zabalené do vůně klimatizace nebo šepotu znuděných dospívajících a návštěvníků z posledních řad.

Svíčka navozující atmosféru hospody zase nabízí rozlité pivo a gel do vlasů mezi ulepenými podtácky, mísící se s vůní osvěžovače na toalety, popelem z cigaret a slanou příchutí vepřového masa. Festival vás pak omámí svým květinovým aroma s podtónem posekané trávy, opálené kůže, cideru, vůní hamburgerů a připomene i nemyté vlasy nebo vlhké spacáky.

Prodej těchto vonných svíček je zaštítěn ušlechtilým cílem: vybranou částku firma věnuje charitě Hospitality Action. Jednotlivé vůně si můžete dopřávat až 50 hodin, a to za cenu přibližně 1300 korun. Koupit si je můžete na stránkách Earl od East.

Zdroj: Londontheinside, Novinky.cz

Související články

Zaručeně zlepší den

Nejlepší odstřelovače najdete v Česku. Vyhráli mezinárodní soutěž

Nejunikátnější pohled na Český Krumlov je z Křížové hory, říká Laskavec Dalibor Uhlíř

Snímky z Hubbleova teleskopu ukazují hvězdu pouhých osm hodin poté, co se stala supernovou

Česko dbá na prevenci. Tento týden se můžete zdarma otestovat na vážné nemoci

Inspirativní rozhovor

Národní obrození si zaslouží u studentů více pozornosti, říká Karolína „Zoe“ Meixnerová o svém projektu Literární hysterie

Národní obrození si zaslouží u studentů více pozornosti, říká Karolína „Zoe“ Meixnerová o svém projektu Literární hysterie

Přečtěte si rozhovor s Karolínou Meixnerovou, autorkou knihy Průvodce literární hysterií 19. století a také vtipných videí o spisovatelích z téže doby. Proč se zaměřila na toto období? A jak vypadají její besedy? To vše se dozvíte.

Pozitivní kniha

Inspirace z knihovny: Nahlédněte do zákoutí dnešních vztahů. Příběhy Kláry Haunerové napsal sám život

Inspirace z knihovny: Nahlédněte do zákoutí dnešních vztahů. Příběhy Kláry Haunerové napsal sám život

Životy mileniálů nejsou jednoduché. Ačkoliv se na první pohled může zdát, že jde především o zábavu…