Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Dovolenou bez starostí vám zajistí hotel pro psy

Doba dovolených je v plném proudu a majitelé psů si lámou hlavu nad tím, kam svého čtyřnohého miláčka umístí, zatímco budou odpočívat několik stovek kilometrů daleko od domova.

Obec Břevnice u Havlíčkova Brodu nabízí služby psího hotelu. Pokud tedy majitelé nemají promyšlené místo, kam by svého pejska umístili, mohou využít této příležitosti a ubytovat ho v psím hotelu Max. Jsou zde k dispozici vnitřní a venkovní kotce a venčení je prováděno i několikrát denně. Zaměstnanci jsou připraveni splnit každé majitelovo přání a zajistit co největší pohodlí psa. Z tohoto důvodu je v některých kotcích připravená i televize, ke které může být čtyřnohý miláček posazen proto, aby neměl z nového prostředí takový strach. Pokud chcete pejska v tomto komfortu zanechat, budete potřebovat očkovací a občanský průkaz. Na místě také vyplníte krátký formulář.

Bezpečnost psa je nejdůležitějším faktorem hotelu, proto jsou od sebe cizí plemena psů řádně oddělena. „Protože nemůžeme tušit, jak se který pes zachová, máme je tu odděleně v kotcích. I když nám majitelé řeknou, že jsou jejich psi hodní, nechceme riskovat, že by došlo ke zranění. Naší prioritou je především bezpečnost a spokojenost svěřených zvířat,“ uvedla majitelka psího hotelu Max Jana Voháňková.

Pro náročnější majitele je připraven VIP kotec, ve kterém je vybudováno podlahové vytápění a vyrobený je z bezpečnostního skla. Doba, kterou pes stráví v hotelu Max není důležitá. „Mohou tu být klidně půl roku, týden nebo na víkend. To záleží čistě na majitelích. Bohužel se nám stalo, že nám tady některý pejsek zůstal,“ zmínila Voháňková a dodala, že je poté velice těžké najít majitele nebo místo, kde bydlí. Provoz hotelu je nepřetržitý a cena za ubytování se odvíjí od počtu strávených dnů pejska v hotelu.

Většina lidí si ale své miláčky bere na dovolenou s sebou a v mnohých případech je převáží v přepravkách. Měli by ale brát na vědomí, že by se i čtyřnohý člen rodiny měl na cestě protáhnout a odpočinout si. Prioritou je větrání v autě, aby se pes nepřehřál.

Zdroj: http://zdarsky.denik.cz/z-regionu/v-dobe-dovolene-se-o-psy-postaraji-v-hotelu-20140722-culd.html

Související články

Zaručeně zlepší den

Jak brát digitální detox vážně: inspirujte se indickou vesnicí

Zájem o fotovoltaiku a tepelná čerpadla trhá v Česku rekordy

Archeologové objevili nejstarší větu zaznamenanou písmem. Její znění vás překvapí

Umělá inteligence pomáhá identifikovat přeživší holokaustu

Inspirativní rozhovor

Národní obrození si zaslouží u studentů více pozornosti, říká Karolína „Zoe“ Meixnerová o svém projektu Literární hysterie

Národní obrození si zaslouží u studentů více pozornosti, říká Karolína „Zoe“ Meixnerová o svém projektu Literární hysterie

Přečtěte si rozhovor s Karolínou Meixnerovou, autorkou knihy Průvodce literární hysterií 19. století a také vtipných videí o spisovatelích z téže doby. Proč se zaměřila na toto období? A jak vypadají její besedy? To vše se dozvíte.

Pozitivní kniha

Inspirace z knihovny: Poetický příběh o pouti jednoho hlemýždě vykouzlí úsměv na tváři nejen dětem

Inspirace z knihovny: Poetický příběh o pouti jednoho hlemýždě vykouzlí úsměv na tváři nejen dětem

Putovat světem a životem doslova hlemýždím tempem nemusí být nutně na škodu. Zvolnit v dnešní…