Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Dovolenou bez starostí vám zajistí hotel pro psy

Doba dovolených je v plném proudu a majitelé psů si lámou hlavu nad tím, kam svého čtyřnohého miláčka umístí, zatímco budou odpočívat několik stovek kilometrů daleko od domova.

Obec Břevnice u Havlíčkova Brodu nabízí služby psího hotelu. Pokud tedy majitelé nemají promyšlené místo, kam by svého pejska umístili, mohou využít této příležitosti a ubytovat ho v psím hotelu Max. Jsou zde k dispozici vnitřní a venkovní kotce a venčení je prováděno i několikrát denně. Zaměstnanci jsou připraveni splnit každé majitelovo přání a zajistit co největší pohodlí psa. Z tohoto důvodu je v některých kotcích připravená i televize, ke které může být čtyřnohý miláček posazen proto, aby neměl z nového prostředí takový strach. Pokud chcete pejska v tomto komfortu zanechat, budete potřebovat očkovací a občanský průkaz. Na místě také vyplníte krátký formulář.

Bezpečnost psa je nejdůležitějším faktorem hotelu, proto jsou od sebe cizí plemena psů řádně oddělena. „Protože nemůžeme tušit, jak se který pes zachová, máme je tu odděleně v kotcích. I když nám majitelé řeknou, že jsou jejich psi hodní, nechceme riskovat, že by došlo ke zranění. Naší prioritou je především bezpečnost a spokojenost svěřených zvířat,“ uvedla majitelka psího hotelu Max Jana Voháňková.

Pro náročnější majitele je připraven VIP kotec, ve kterém je vybudováno podlahové vytápění a vyrobený je z bezpečnostního skla. Doba, kterou pes stráví v hotelu Max není důležitá. „Mohou tu být klidně půl roku, týden nebo na víkend. To záleží čistě na majitelích. Bohužel se nám stalo, že nám tady některý pejsek zůstal,“ zmínila Voháňková a dodala, že je poté velice těžké najít majitele nebo místo, kde bydlí. Provoz hotelu je nepřetržitý a cena za ubytování se odvíjí od počtu strávených dnů pejska v hotelu.

Většina lidí si ale své miláčky bere na dovolenou s sebou a v mnohých případech je převáží v přepravkách. Měli by ale brát na vědomí, že by se i čtyřnohý člen rodiny měl na cestě protáhnout a odpočinout si. Prioritou je větrání v autě, aby se pes nepřehřál.

Zdroj: http://zdarsky.denik.cz/z-regionu/v-dobe-dovolene-se-o-psy-postaraji-v-hotelu-20140722-culd.html

Související články

Společnost

Nevidomí se snadněji přepraví brněnskými šalinami

Společnost

Volné vstupy do galerií nebo hvězdáren nabídne Čechům nový pražský projekt

V slideru

Vízum do Kanady možná nebude potřeba

Byznys

ČSA zavede nové letecké spojení, začínat ale nebude v Praze

Zaručeně zlepší den

Čeští vědci představili nový způsob testování na koronavirus

Postavte přístřešek pro sýkorky. Přinášíme tipy, jak správně vyrobit ptačí budku

Revoluční objev. Samozavlažovací půda může změnit zemědělství

Přinášíme tipy na smysluplné dárky. Udělají vám radost a zároveň pomohou druhým

Inspirativní rozhovor

Rozhodla jsem se být šťastná – ať už s vlasy nebo bez, říká autorka komiksu o alopecii Tereza Drahoňovská

Rozhodla jsem se být šťastná – ať už s vlasy nebo bez, říká autorka komiksu o alopecii Tereza Drahoňovská

Přečtěte si rozhovor s Terezou Drahoňovskou, která svůj příběh s alopecií popisuje v originálním komiksu Bez vlasů.