Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Dělníci podpořili nemocnou holčičku neobvyklým způsobem

Ilustrační fotografie. Zdroj: Dollar Photo Club

Dvouletá dívka Vivian, která se již přes rok léčí s leukemií, tráví všechen svůj čas v izolaci v nemocnici. Trochu rozptýlení jí poskytuje kromě rodiny i výhled na protější budovu, kde dělníci staví nové nemocniční objekty. Oblíbenou činností Vivian bylo mávat si s dělníky a pozorovat je při práci. Oni jí na oplátku v jejím boji s nemocí podpořili dojemným vzkazem.

Dětská nemocnice v Missouri momentálně prochází velkou rekonstrukcí, takže pacienti mohou při dlouhém čekání pozorovat dělníky, jak na protější straně lezou po lešení a staví nové budovy. Asi nejoblíbenějším pacientem se pro dělníky stala dvouletá Vivian, která jim každý den mávala z okna. V nedávné době napsal tým dělníků na kus lešení pro Vivian vzkaz, ať se jí daří lépe a brzy se vyléčí.

„Byl to jeden z nejhezčích dnů, které Vivian poslední dobou prožila,“ řekla matka Vivian Ginger Keith. Dvouleté dívce diagnostikovali minulou zimu leukémii, a od té doby tráví svůj veškerý čas v místní nemocnici. Jelikož musí být v izolaci, pohled z okna je pro ni většinou jediným zdrojem zábavy. Dělníci tak chtěli malé slečně udělat radost a zároveň potěšit i její rodiče, kteří za ni pravidelně chodí.

Vivian s rodiči pak dělníkům odpověděla pomocí plakátu, na kterém bylo napsáno velké „Děkuji“ ilustrované obrovským fialovým srdcem. Po nějaké době, kdy se Vivian udělalo lépe, a mohla přijímat návštěvy, se za ní dělníci z protější budovy dokonce přišli podívat.

Zdroj: Huffington Post

Související články

Zaručeně zlepší den

V životě mám jiné priority než hezkou postavu, říká Kristýna Dolejšová z blogu Za normální holky

Postavte přístřešek pro sýkorky. Přinášíme tipy, jak správně vyrobit ptačí budku

Čeští vědci vyvinuli revoluční UV roušku. Ochrání ostatní i majitele

V unikátním krmítku mění ptáci odpadky za potravu. A úspěšně

Inspirativní rozhovor

Vím, že nepřestanu pomáhat druhým, říká Silvie Dymáková, která vrací samoživitelkám energii do života

Vím, že nepřestanu pomáhat druhým, říká Silvie Dymáková, která vrací samoživitelkám energii do života

Přečtěte si rozhovor s novinářkou, dokumentaristkou a matkou v jedné osobě, Silvou Dymákovou.