Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Chybí vám posezení v hospodě? Pusťte si její zvuky přímo v obýváku

Zdroj ilustrační fotografie: Freepik

Občas si doma otevřete pivo nebo si nalijete skleničku, ale nějak to není ono? Ševelení okolo sedících hostů, cinkání sklenic a další typicky hospodské zvuky si nyní můžete dopřát i v pohodlí domova.

Projekt jednoduše nazvaný I miss my bar (v překladu Chybí mi má hospoda) supluje nezaměnitelnou zvukovou kulisu plných hospod a barů. Stačí si zapnout reproduktory nebo nasadit sluchátka. Na rozdíl od běžné návštěvy pohostinského zařízení si navíc můžete hlasitost jednotlivých zvuků přizpůsobit vašim preferencím. Příliš hlasitý hovor od vedlejšího stolu vás tak při rozjímání rušit nebude.

Zdroj fotografie: I miss my bar

Hospodské zvuky lze využít také jako podkres videohovorů. Po on-line schůzce s kolegy tak zase konečně můžete společně vyrazit na pivo, a přesto zůstat v bezpečí vlastních domovů. Nabídka audio nahrávek je navíc každý týden aktualizována, takže se nemusíte bát nudy a stereotypu.

Iniciativu má na svědomí mexický koktejlový bar Maverick, který tímto způsobem žádá o podporu. Podle tvůrců má především pomoci veřejnosti přečkat dobu, než se budeme moci opět setkávat osobně.

Související články

Zaručeně zlepší den

Keňská inženýrka vyrábí z plastového odpadu cihly pětkrát pevnější než beton

Tito opeřenci navštěvují česká krmítka nejčastěji. Známe výsledky ptačího sčítání

Zařízení z dílny českých vědců umožní dezinfikovat respirátory

Revoluce v létání. Nizozemci poprvé použili syntetické palivo, pomůže zachránit planetu