Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Chybí vám posezení v hospodě? Pusťte si její zvuky přímo v obýváku

Zdroj ilustrační fotografie: Freepik

Občas si doma otevřete pivo nebo si nalijete skleničku, ale nějak to není ono? Ševelení okolo sedících hostů, cinkání sklenic a další typicky hospodské zvuky si nyní můžete dopřát i v pohodlí domova.

Projekt jednoduše nazvaný I miss my bar (v překladu Chybí mi má hospoda) supluje nezaměnitelnou zvukovou kulisu plných hospod a barů. Stačí si zapnout reproduktory nebo nasadit sluchátka. Na rozdíl od běžné návštěvy pohostinského zařízení si navíc můžete hlasitost jednotlivých zvuků přizpůsobit vašim preferencím. Příliš hlasitý hovor od vedlejšího stolu vás tak při rozjímání rušit nebude.

Zdroj fotografie: I miss my bar

Hospodské zvuky lze využít také jako podkres videohovorů. Po on-line schůzce s kolegy tak zase konečně můžete společně vyrazit na pivo, a přesto zůstat v bezpečí vlastních domovů. Nabídka audio nahrávek je navíc každý týden aktualizována, takže se nemusíte bát nudy a stereotypu.

Iniciativu má na svědomí mexický koktejlový bar Maverick, který tímto způsobem žádá o podporu. Podle tvůrců má především pomoci veřejnosti přečkat dobu, než se budeme moci opět setkávat osobně.

Související články

Zaručeně zlepší den

Oslaďte si život. Jak prospívá med lidskému zdraví?

Nechte se očarovat – brouk, který vypadá jako orchidej

Čtyřdenní pracovní týden: Které země jej přijaly a jaké mají výsledky?

Z mimiky obličeje vědci zjistí, zda trpíte Parkinsonem

Inspirativní rozhovor

Národní obrození si zaslouží u studentů více pozornosti, říká Karolína „Zoe“ Meixnerová o svém projektu Literární hysterie

Národní obrození si zaslouží u studentů více pozornosti, říká Karolína „Zoe“ Meixnerová o svém projektu Literární hysterie

Přečtěte si rozhovor s Karolínou Meixnerovou, autorkou knihy Průvodce literární hysterií 19. století a také vtipných videí o spisovatelích z téže doby. Proč se zaměřila na toto období? A jak vypadají její besedy? To vše se dozvíte.

Pozitivní kniha

Inspirace z knihovny: Nahlédněte do zákoutí dnešních vztahů. Příběhy Kláry Haunerové napsal sám život

Inspirace z knihovny: Nahlédněte do zákoutí dnešních vztahů. Příběhy Kláry Haunerové napsal sám život

Životy mileniálů nejsou jednoduché. Ačkoliv se na první pohled může zdát, že jde především o zábavu…