Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Český start-up nabízející úklid domácností míří do Brna

Ilustrační fotografie. Zdroj: Dollar Photo Club

Nová firma zakladatele Roberta Vojáčka s názvem LidskáSíla.cz rozšiřuje své služby i mimo Prahu.

Český start-up, který nabízí úklid domácností a objednávání přes webovou nebo mobilní aplikaci, nadchl v minulém roce Pražany. Letošní rok chtějí autoři projektu zaujmout i zbytek republiky několika výhodami, včetně přívětivého ovládání aplikace, možností výběru doplňkových služeb v podobě mytí oken či žehlení prádla i snadnou komunikací se zákaznickou linkou.

Od vstupu na český trh v létě loňského roku si společnost LidskáSíla.cz zajistila jedinečnou pozici. Jen v Praze uklízí více než 1400 domácností přes 160 dam na úklid. Kromě expandování do dalších měst v zemi má v plánu i rozšíření nabídky služeb pro domácnost.

„Během prvních tří měsíců rozjedeme testovací provoz, a pokud se potvrdí, že v Brně je zájem o naše služby, budeme investovat do rozvoje,“ uvedl Robert Vojáček, ředitel a zakladatel LidskéSíly.cz. Připraveno nabídnout profesionální úklid domácností bude od začátku dvacet zkušených dam na úklid.

„Změny oproti Praze neplánujeme. Stejné zůstanou i ceny, které jsou férové vůči našim dámám. Dámy na úklid mají 110 korun na hodinu, což je nadprůměrné ohodnocení v tomto odvětví,“ dodala zakladatelka a provozní ředitelka LidskéSíly.cz Michaela Somolová. Navíc pro Brňany má firma připravenou slevu 400 korun, když při zadání objednávky napíšou promo kód „AHOJBRNO“.

Podle zástupců firmy má objednání paní na úklid ze stánek mnoho výhod, a to jak pro klienta, tak i pro ty, kdo chtějí úklid nabízet. Klientovi firma nabídne férovou cenu, pojištění pracovníka pro případ škody i nabídku záskoku pro případ, že pravidelná dáma na úklid odjede na dovolenou nebo onemocní. Pro pracovníka je pak hlavní výhodou, že za něj společnost sežene zákazníky a naplánuje harmonogram úklidů.

Související články

Zaručeně zlepší den

Ve vesmíru je veselo. NASA zachytila usmívající se Slunce

S kočkou se můžete dorozumívat přivřením očí

Které evropské země vedou v užívání solární energie?

Vzniká centrum pro kontakt s mimozemšťany

Inspirativní rozhovor

Národní obrození si zaslouží u studentů více pozornosti, říká Karolína „Zoe“ Meixnerová o svém projektu Literární hysterie

Národní obrození si zaslouží u studentů více pozornosti, říká Karolína „Zoe“ Meixnerová o svém projektu Literární hysterie

Přečtěte si rozhovor s Karolínou Meixnerovou, autorkou knihy Průvodce literární hysterií 19. století a také vtipných videí o spisovatelích z téže doby. Proč se zaměřila na toto období? A jak vypadají její besedy? To vše se dozvíte.

Pozitivní kniha

Inspirace z knihovny: Mistrem života je každý z nás. Zjistěte, jak aktivovat svůj potenciál

Inspirace z knihovny: Mistrem života je každý z nás. Zjistěte, jak aktivovat svůj potenciál

Život před každého z nás bez výjimky staví různé zkoušky. K někomu přichází v podobě nemocí, k…