Angličanova instalatérská společnost pomáhá seniorům zdarma

Zdroj fotografií: depher.co.uk

Pro staršího člověka nebo osobu s handicapem může i taková relativní malichernost jako účet za opravu kotle znamenat vážné potíže. Aby se proto tito lidé nedostávali do bezvýchodné situace, vznikla v anglickém Burnley firma, která jim podobné služby zajišťuje s velkou slevou nebo zdarma.

Senioři a handicapovaní. Lidé, kteří mají leckdy hluboko do kapsy a navíc jsou zranitelnější, a proto snadnější obětí pro případné podvodníky. Právě o jedné takové situaci se před lety dozvěděl James Anderson a přesně to se stalo spouštěčem pro založení jeho vlastní instalatérské společnosti – takové, která bude lidem naopak pomáhat.

Anderson se společností Dopher má ve svém portfoliu běžné instalatérské práce jako zapojení sporáku nebo opravu topení. Zákazníkům nabízí prvotřídní servis za nízké náklady – běžně poskytuje zhruba třetinovou slevu, nezřídka také službu vykoná úplně zadarmo. Vždy záleží na tom, kolik peněz je k dispozici na účtu, kam přispívají jednotliví dárci. Své služby už za dva roky fungování firma poskytla více než 2300 seniorů a handicapovaných.

Autor článku

Kristýna Motlová