Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Zazpívejte a cestu taxíkem máte zdarma. Za tímto zážitkem vyrazte na Tchaj-wan

2 minuty radosti
Jedna jízda z vás může udělat celebritu. Zdroj fotografie: Pixabay

Znáte to, jdete po ulici a zničehonic si začnete pobrukovat nějakou melodii, zaraženě se zastavíte a rozhlížíte se, jestli si toho někdo z kolemjdoucích náhodou nevšiml. Na Tchaj-wanu se nemusíte stydět, neboť je to běžné. Výjimkou nejsou ani taxikáři, kteří nabízejí možnost vyzkoušet si karaoke přímo ve voze.

V tamní taxikářské aplikaci najdete mezi nabídkami služeb jako „anglicky mluvící řidič“ nebo „dostupné pro vozíčkáře“ také možnost „karaoke“. Pokud si objednáte takové taxi, čeká vás jedinečný zážitek. Od řidiče obdržíte mikrofon a iPad připravený k přehrávání písniček, které si ke zpěvu vyberete. Pak už je na vás, jak moc se do zpěvu opřete.

K dokonalosti tuto službu dovedl taxikář Tu Ching Liang. Ten je zvyklý odměnit ty, kteří se nestydí v autě předvést svůj pěvecký výkon. Pokud se mu jejich podání písně líbí, dostanou od něj slevu, někdy dokonce i finanční odměnu. Navíc vystoupení svých pasažérů nahrává na YouTube. Některá jeho videa mají statisíce zhlédnutí, pro pár cestujících se dokonce stala odrazovým můstkem pěvecké kariéry.

Zdroj: Radio Wave

Související články

Zaručeně zlepší den

Tito opeřenci navštěvují česká krmítka nejčastěji. Známe výsledky ptačího sčítání

Zařízení z dílny českých vědců umožní dezinfikovat respirátory

Revoluce v létání. Nizozemci poprvé použili syntetické palivo, pomůže zachránit planetu

První domácí vodíková baterie zásobí domácnost obnovitelnou energií. Zvládne až dva dny bez proudu