Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Zazpívejte a cestu taxíkem máte zdarma. Za tímto zážitkem vyrazte na Tchaj-wan

2 minuty radosti
Jedna jízda z vás může udělat celebritu. Zdroj fotografie: Pixabay

Znáte to, jdete po ulici a zničehonic si začnete pobrukovat nějakou melodii, zaraženě se zastavíte a rozhlížíte se, jestli si toho někdo z kolemjdoucích náhodou nevšiml. Na Tchaj-wanu se nemusíte stydět, neboť je to běžné. Výjimkou nejsou ani taxikáři, kteří nabízejí možnost vyzkoušet si karaoke přímo ve voze.

V tamní taxikářské aplikaci najdete mezi nabídkami služeb jako „anglicky mluvící řidič“ nebo „dostupné pro vozíčkáře“ také možnost „karaoke“. Pokud si objednáte takové taxi, čeká vás jedinečný zážitek. Od řidiče obdržíte mikrofon a iPad připravený k přehrávání písniček, které si ke zpěvu vyberete. Pak už je na vás, jak moc se do zpěvu opřete.

K dokonalosti tuto službu dovedl taxikář Tu Ching Liang. Ten je zvyklý odměnit ty, kteří se nestydí v autě předvést svůj pěvecký výkon. Pokud se mu jejich podání písně líbí, dostanou od něj slevu, někdy dokonce i finanční odměnu. Navíc vystoupení svých pasažérů nahrává na YouTube. Některá jeho videa mají statisíce zhlédnutí, pro pár cestujících se dokonce stala odrazovým můstkem pěvecké kariéry.

Zdroj: Radio Wave

Související články

Zaručeně zlepší den

Čerpejte příspěvky státu. Pomůže vám uhradit zateplení nebo nová okna

Teprve 22letý student vymyslel čip s názvem Z2

Budou houbičky léčit deprese? Vědci hledají dobrovolníky do studie

Vykouzlete si doma francouzskou atmosféru. Postavte si metr a půl vysokou Eiffelovu věž z kostek

Inspirativní rozhovor

Národní obrození si zaslouží u studentů více pozornosti, říká Karolína „Zoe“ Meixnerová o svém projektu Literární hysterie

Národní obrození si zaslouží u studentů více pozornosti, říká Karolína „Zoe“ Meixnerová o svém projektu Literární hysterie

Přečtěte si rozhovor s Karolínou Meixnerovou, autorkou knihy Průvodce literární hysterií 19. století a také vtipných videí o spisovatelích z téže doby. Proč se zaměřila na toto období? A jak vypadají její besedy? To vše se dozvíte.

Pozitivní kniha

Inspirace z knihovny: Vzdát můžeš zítra. Richard Štěpánek ve své knize povzbuzuje k životu

Inspirace z knihovny: Vzdát můžeš zítra. Richard Štěpánek ve své knize povzbuzuje k životu

Vždycky je pro co žít. Touto větou by se dal shrnout obsah knihy Vzdát můžeš zítra, kterou napsal…