Za fotku královských párů získala tisíce liber, dá je dceři na studium

Zdroj fotografie: Twitter Karen Anvil

Některé fotografie jsou dílem štěstěny, za jinými stojí čekání a doufání, že se fotografovi podaří zachytit ten správný okamžik. Pokud se navíc povede fotografii prodat, je to už opravdový důvod k oslavám. Takový úlovek se povedl Karen Anvil, která zachytila oba mladé královské páry v britském městě Sandringham.

Princ William s Kate a Harry se snoubenkou Meghan navštívili bohoslužbu v malém městě Sandringham. Třiatřicetiletá Karen Anvil o jejich návštěvě věděla, a proto si dopředu připravila mobil se zapnutým fotoaparátem. Aby oba královské páry zaujala, nahlas zavolala: „Veselé Vánoce!“ Díky tomu se jí podařilo zachytit usmívající se Kate, Meghan a Harryho s tváří natočenou k ní.

Fotografie vyvolala velký ohlas na Twitteru. Karen Anvil se jí proto rozhodla zpeněžit. Utržené peníze poputují na financování nákladů za vysokoškolské studium pro její dceru Rachel. „Myslím, že je to skvělá ukázka podnikavého ducha a touhy uspět. Jde o zajímavý způsob, jak získat peníze. Pokud putují na tak ušlechtilou věc, jako je vzdělání, tak tím lépe,“ uvedla úřednice Gabriela Nová.

Autor článku

Zuzana Tomášková