Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Za fotku královských párů získala tisíce liber, dá je dceři na studium

Zdroj fotografie: Twitter Karen Anvil

Některé fotografie jsou dílem štěstěny, za jinými stojí čekání a doufání, že se fotografovi podaří zachytit ten správný okamžik. Pokud se navíc povede fotografii prodat, je to už opravdový důvod k oslavám. Takový úlovek se povedl Karen Anvil, která zachytila oba mladé královské páry v britském městě Sandringham.

Princ William s Kate a Harry se snoubenkou Meghan navštívili bohoslužbu v malém městě Sandringham. Třiatřicetiletá Karen Anvil o jejich návštěvě věděla, a proto si dopředu připravila mobil se zapnutým fotoaparátem. Aby oba královské páry zaujala, nahlas zavolala: „Veselé Vánoce!“ Díky tomu se jí podařilo zachytit usmívající se Kate, Meghan a Harryho s tváří natočenou k ní.

Fotografie vyvolala velký ohlas na Twitteru. Karen Anvil se jí proto rozhodla zpeněžit. Utržené peníze poputují na financování nákladů za vysokoškolské studium pro její dceru Rachel. „Myslím, že je to skvělá ukázka podnikavého ducha a touhy uspět. Jde o zajímavý způsob, jak získat peníze. Pokud putují na tak ušlechtilou věc, jako je vzdělání, tak tím lépe,“ uvedla úřednice Gabriela Nová.

Související články

Zaručeně zlepší den

Dinosauři měli taky pupík. Dokazují to nalezené fosílie

Údajně vyhynulý druh želvy byl nalezen na Galapágách

Chcete mít po práci čas i na sebe a svoji rodinu? Zkuste život v těchto světových městech

Vědci našli způsob, jak okamžitě extrahovat biopalivo z banánové slupky

Inspirativní rozhovor

Kryštof Bartoš ze seriálu Devadesátky: Jsem trochu mimoň. V lese se zastavím a klidně třeba 20 minut sleduju pavoučka, jak splétá sítě

Kryštof Bartoš ze seriálu Devadesátky: Jsem trochu mimoň. V lese se zastavím a klidně třeba 20 minut sleduju pavoučka, jak splétá sítě

Přečtěte si rozhovor s hercem Kryštofem Bartošem, kterého můžete znát třeba ze seriálu Devadesátky. Jak se jeho život změnil díky úspěšnému seriálu? A u jakých aktivit si nejlépe odpočine?

Pozitivní kniha

Inspirace z knihovny: I smrt má srdce. Zlodějka knih představuje její něžnou stránku

Inspirace z knihovny: I smrt má srdce. Zlodějka knih představuje její něžnou stránku

Jaká je smrt? Mnozí známe její podobu ze strašidelných příhod, kde byla obvykle popisovaná jako…