Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Úspěchy a události s dobrým koncem mají ve zpravodajství své místo

Spolu s vámi můžeme dělat svět hezčím, objektivnějším a inspirativnějším. Děkujeme!

Změň svoje myšlení a změníš svět. Pod tímto heslem vám denně přinášíme zprávy, které ukazují, že svět není tak špatné místo, zprávy, které inspirují, poukazují na malá i velká hrdinství, motivují k dobrým činům a odvaze, a především informují o věcech, které se do mainstreamových médií dostanou jen stěží.

Projekt Pozitivních zpráv se zrodil před téměř dvěma lety v hlavách zakladatelů Michaely Gálikové a Filipa Dřímalky. S myšlenkou, že jsme již přesyceni negativním zpravodajstvím, založili web a první pozitivní zprávy začaly vycházet loni v srpnu. Od té doby si Pozitivní zprávy získaly oblibu čtenářů, o čemž svědčí i fakt, že ty nejoblíbenější články si přečtou tisíce lidí.

Často do redakce dostáváme e-maily se slovy podpory, které nás motivují a ženou vpřed. Díky vám víme, že naše práce má cenu. Pokud se chcete stát součástí Pozitivních zpráv, posílejte nám dál vaše příběhy, zážitky či pozitivní myšlenky na adresu namety@pozitivni-zpravy.cz nebo na náš facebookový profil.

Otevíráme dveře také nadšeným pisálkům, kteří by chtěli Pozitivní zprávy psát a vyzkoušet si tak novinařinu v praxi. Na oplátku nabízíme cennou zkušenost, kterou v jiných médiích nezískáte, a ručíme za to, že minimálně jednou denně budete mít úsměv na tváři jistý :).
Pozitivní zprávy nejsou projekt založený za účelem zisku, v redakci skutečně věříme, že naše myšlení ovlivňuje naši realitu. Pokud se s vizí Pozitivních zpráv ztotožňujete, můžete projektu vyjádřit podporu i dobrovolným příspěvkem pro zajištění chodu redakce na náš bankovní účet 2900881738/2010.

Spolu s vámi můžeme dělat svět hezčím, objektivnějším a inspirativnějším. Děkujeme!

Vaše pozitivní redakce

Související články

Inspirace

20+19 pozitivních věcí, které se staly v roce 2019

Inspirace

Pozitivní zpravodajství: fenomén, který mění pohled na svět a informace

Inspirace

25 pozitivních zpráv, které se staly v loňském roce

Zaručeně zlepší den

Některá zvířata mají podobné zlozvyky jako lidé. Třeba dloubání se v nose

S kočkou se můžete dorozumívat přivřením očí

Které evropské země vedou v užívání solární energie?

Vzniká centrum pro kontakt s mimozemšťany

Inspirativní rozhovor

Národní obrození si zaslouží u studentů více pozornosti, říká Karolína „Zoe“ Meixnerová o svém projektu Literární hysterie

Národní obrození si zaslouží u studentů více pozornosti, říká Karolína „Zoe“ Meixnerová o svém projektu Literární hysterie

Přečtěte si rozhovor s Karolínou Meixnerovou, autorkou knihy Průvodce literární hysterií 19. století a také vtipných videí o spisovatelích z téže doby. Proč se zaměřila na toto období? A jak vypadají její besedy? To vše se dozvíte.

Pozitivní kniha

Inspirace z knihovny: Uzavřete se sebou čtyři dohody, které vám změní život

Inspirace z knihovny: Uzavřete se sebou čtyři dohody, které vám změní život

Jak se zbavit očekávání, předsudků a zažitých konvencí a najít skutečnou osobní svobodu? S tímto…