Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Úspěchy a události s dobrým koncem mají ve zpravodajství své místo

Spolu s vámi můžeme dělat svět hezčím, objektivnějším a inspirativnějším. Děkujeme!

Změň svoje myšlení a změníš svět. Pod tímto heslem vám denně přinášíme zprávy, které ukazují, že svět není tak špatné místo, zprávy, které inspirují, poukazují na malá i velká hrdinství, motivují k dobrým činům a odvaze, a především informují o věcech, které se do mainstreamových médií dostanou jen stěží.

Projekt Pozitivních zpráv se zrodil před téměř dvěma lety v hlavách zakladatelů Michaely Gálikové a Filipa Dřímalky. S myšlenkou, že jsme již přesyceni negativním zpravodajstvím, založili web a první pozitivní zprávy začaly vycházet loni v srpnu. Od té doby si Pozitivní zprávy získaly oblibu čtenářů, o čemž svědčí i fakt, že ty nejoblíbenější články si přečtou tisíce lidí.

Často do redakce dostáváme e-maily se slovy podpory, které nás motivují a ženou vpřed. Díky vám víme, že naše práce má cenu. Pokud se chcete stát součástí Pozitivních zpráv, posílejte nám dál vaše příběhy, zážitky či pozitivní myšlenky na adresu namety@pozitivni-zpravy.cz nebo na náš facebookový profil.

Otevíráme dveře také nadšeným pisálkům, kteří by chtěli Pozitivní zprávy psát a vyzkoušet si tak novinařinu v praxi. Na oplátku nabízíme cennou zkušenost, kterou v jiných médiích nezískáte, a ručíme za to, že minimálně jednou denně budete mít úsměv na tváři jistý :).
Pozitivní zprávy nejsou projekt založený za účelem zisku, v redakci skutečně věříme, že naše myšlení ovlivňuje naši realitu. Pokud se s vizí Pozitivních zpráv ztotožňujete, můžete projektu vyjádřit podporu i dobrovolným příspěvkem pro zajištění chodu redakce na náš bankovní účet 2900881738/2010.

Spolu s vámi můžeme dělat svět hezčím, objektivnějším a inspirativnějším. Děkujeme!

Vaše pozitivní redakce

Související články

Inspirace

Pozitivní zpravodajství: fenomén, který mění pohled na svět a informace

Inspirace

25 pozitivních zpráv, které se staly v loňském roce

Inspirace

20+19 pozitivních věcí, které se staly v roce 2019

Zaručeně zlepší den

Naděje pro pacienty se závažným průběhem covidu. Vědci zjistili, které léky napomáhají zotavení

Dobrá zpráva pro ty, kteří prodělali koronavirus. Podle vědců získávají na několik měsíců imunitu

Konec exekucí v Česku? Nový web pomáhá najít cestu z dluhové pasti

Zatočí s plevelem i cenou biozeleniny. V Opavě vznikl stroj, který slibuje revoluci v zemědělství

Inspirativní rozhovor

Po padesátce jsem začala žít nový život. Víru v sama sebe se snažím vštěpovat i svým klientkám, říká trenérka Dana Škorpilová

Po padesátce jsem začala žít nový život. Víru v sama sebe se snažím vštěpovat i svým klientkám, říká trenérka Dana Škorpilová

Přečtěte si rozhovor s Danou Škorpilovou, která po padesátce skončila kariéru manažerky a začala pomáhat ostatním jako osobní trenérka a výživová poradkyně.