Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Sportoviště v Praze i v Brně se po Vánocích otevřou zdarma

1 minuta radosti
Zdroj fotografie: dnysportovist.cz

Pokud pro vás není vánoční lenošení to pravé ořechové, máme tu dobrou zprávu – řada  pražských a brněnských sportovišť bude po vánočních svátcích přístupná zdarma. Větší výzvu se koncem roku trochu rozpohybovat už asi nedostanete.

V Brně se Dny sportovišť konají od 27. do 29. prosince a zapojí se do nich deset místních zařízení. Díky akci si zde mohou lidé nejen veřejně zabruslit, ale také zahrát beachvolejbal, lézt na horolezecké stěně nebo si zaplavat, připraven je i doprovodný program. Pro vstup zdarma si zájemci musejí své místo předem rezervovat.

Povánoční sportování se nevyhne ani hlavnímu městu. Zde se bude sportovat značně déle a také na větším počtu míst. Pražský Týden sportu zdarma se uskuteční 25. – 31. prosince se záměrem podporovat u občanů aktivní trávení volného času. I v tomto případě je třeba předchozí rezervace, kterou lze udělat počínaje dnešním dnem.

Související články

Zaručeně zlepší den

Naděje pro pacienty se závažným průběhem covidu. Vědci zjistili, které léky napomáhají zotavení

Zatočí s plevelem i cenou biozeleniny. V Opavě vznikl stroj, který slibuje revoluci v zemědělství

Dobrá zpráva pro ty, kteří prodělali koronavirus. Podle vědců získávají na několik měsíců imunitu

Jak motivovat děti k úklidu? Češi vymysleli hru, která domácí práce mění v zábavu

Inspirativní rozhovor

Po padesátce jsem začala žít nový život. Víru v sama sebe se snažím vštěpovat i svým klientkám, říká trenérka Dana Škorpilová

Po padesátce jsem začala žít nový život. Víru v sama sebe se snažím vštěpovat i svým klientkám, říká trenérka Dana Škorpilová

Přečtěte si rozhovor s Danou Škorpilovou, která po padesátce skončila kariéru manažerky a začala pomáhat ostatním jako osobní trenérka a výživová poradkyně.