Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Pošlete úsměv prodavačkám. Obchodní centrum v Liberci promítá vzkazy personálu

Zdroj fotografií: Pošli úsměv

V Obchodním centru Nisa v Liberci se rozhodli povzbudit prodavače a prodavačky během jejich pracovní doby. U pokladen tamní prodejny Albert jsou na LED obrazovce promítány vzkazy od zákazníků. Jedná se o fotografie úsměvů, pozitivní vzkazy, vtipy a videa pro zasmání. Cílem je povzbudit a potěšit personál, který to má zvláště v těchto dnech náročné.

Vzkazy od zákazníků nákupní středisko vybírá z facebookové skupiny Pošli úsměv, která byla vytvořena za tímto účelem. Během prvních 24 hodin existence se do ní přidalo 245 členů a jejich počet neustále roste. Lidé tam sdílejí příspěvky, z nichž pak redakce vybírá ty, které putují na obrazovku v Albertu.

„Kromě těchto příspěvků běží na obrazovce i osvětová videa o hygienických opatřeních a informace o možnostech, jak podpořit boj Unicefu proti Covid-19. Aktuálně jsme zde umístili také informace o veřejné sbírce Libereckého kraje, prostřednictvím které lidé mohou přispívat na nákup ochranných pomůcek,“ doplnila marketingová manažerka obchodního centra Kateřina Boháčová.

Kromě výše zmíněné iniciativy ještě nákupní středisko umístilo na tamní nevyužité billboardy pozitivní grafiku, ve které děkuje prodavačkám a prodavačům. Poděkování také míří členům záchranných sborů a všem, kdo nějak pomáhají.

Související články

Zaručeně zlepší den

Týraná kuřata už nebudou v nabídce českých lokálních supermarketů

Marihuana může zachránit životy zvířat. V Kolumbii s ní léčí mazlíčky

Jak naložit s přebytečnou úrodou levandule?

Účty za energie v Evropě rostou: Co dělají ostatní země, aby je lidem pomohly zaplatit?

Inspirativní rozhovor

Dostala jsem druhou šanci žít. To je síla, která mě žene dál, říká dobrovolnice Monika Benešová

Dostala jsem druhou šanci žít. To je síla, která mě žene dál, říká dobrovolnice Monika Benešová

Přečtěte si rozhovor s Monikou Benešovou, která si díky odhodlání pomáhat druhým vysloužila ocenění Laskavec. Povídali jsme si o její cestě na Pacifické hřebenovce, o knize, kterou napsala i o tom, kde všude pomáhá jako dobrovolnice.

Pozitivní kniha

Inspirace z knihovny: Moje milá smrti pomáhá přijmout ztrátu blízkého a najít sílu žít

Inspirace z knihovny: Moje milá smrti pomáhá přijmout ztrátu blízkého a najít sílu žít

Spousta lidí se jí bojí, protože se s ní všichni bez výjimky alespoň jednou v životě setkáme. Co je…