Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Pošlete úsměv prodavačkám. Obchodní centrum v Liberci promítá vzkazy personálu

Zdroj fotografií: Pošli úsměv

V Obchodním centru Nisa v Liberci se rozhodli povzbudit prodavače a prodavačky během jejich pracovní doby. U pokladen tamní prodejny Albert jsou na LED obrazovce promítány vzkazy od zákazníků. Jedná se o fotografie úsměvů, pozitivní vzkazy, vtipy a videa pro zasmání. Cílem je povzbudit a potěšit personál, který to má zvláště v těchto dnech náročné.

Vzkazy od zákazníků nákupní středisko vybírá z facebookové skupiny Pošli úsměv, která byla vytvořena za tímto účelem. Během prvních 24 hodin existence se do ní přidalo 245 členů a jejich počet neustále roste. Lidé tam sdílejí příspěvky, z nichž pak redakce vybírá ty, které putují na obrazovku v Albertu.

„Kromě těchto příspěvků běží na obrazovce i osvětová videa o hygienických opatřeních a informace o možnostech, jak podpořit boj Unicefu proti Covid-19. Aktuálně jsme zde umístili také informace o veřejné sbírce Libereckého kraje, prostřednictvím které lidé mohou přispívat na nákup ochranných pomůcek,“ doplnila marketingová manažerka obchodního centra Kateřina Boháčová.

Kromě výše zmíněné iniciativy ještě nákupní středisko umístilo na tamní nevyužité billboardy pozitivní grafiku, ve které děkuje prodavačkám a prodavačům. Poděkování také míří členům záchranných sborů a všem, kdo nějak pomáhají.

Související články

Zaručeně zlepší den

Největší a nejmodernější porodnice v ČR bude v Brně

Muži by měli močit vsedě. Je to lepší, tvrdí vědci

Objev v Moravském krasu. Nachází se tam další dosud nepoznané stovky metrů chodeb a jeskyně

Jak vypadal Titanic uvnitř? Byly zveřejněny unikátní záběry z roku 1986

Inspirativní rozhovor

Amputací nohy život nekončí, říká plavkyně Věra Závorková

Amputací nohy život nekončí, říká plavkyně Věra Závorková

Ve 13 letech jí lékaři diagnostikovali nádor v koleni, následná léčba včetně chemoterapie ovšem nepomohla, a tak musela podstoupit amputaci. I přes to se Věrka nevzdává a vyhrává jednu medaili za druhou. Jejím snem je paralympiáda.

Pozitivní kniha

Inspirace z knihovny: Vydejte se na cesty. Tereza Ramba promlouvá do duše všem Dobrodruhům

Inspirace z knihovny: Vydejte se na cesty. Tereza Ramba promlouvá do duše všem Dobrodruhům

Láska je. Věta, která vystihuje životy nás všech. Protože láska je všechno, jak by řekla Tereza…