Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Polda opět ve službě. Pokračování oblíbené české hry se blíží

Kultovní detektiv Pankrác se vrací v sedmém pokračování oblíbené české hry. Foto: Zima Software

Kultovní českou hru Polda čeká sedmé pokračování. Kam se tentokrát detektiv Pankrác podívá a co bude muset vyřešit? Tvůrci zveřejnili trailer i s obsazením dabérů. Dočkat bychom se měli 15. dubna na službě Steam.

První díl hry s vtipným detektivem vyšel v roce 1998 a jednalo se o jednu z nejpovedenějších ryze českých počítačových her. Detektiva Pankráce si velmi rychle oblíbili nejenom tradiční pařmeni, ale také celé rodiny. Jeho občas krkolomné pátrání si pamatujeme asi všichni. Bylo tedy nasnadě, že tvůrci přišli s dalšími pokračováními povedené série s velmi líbivou grafikou.

Za svou 24letou kariéru detektiv Pankrác zažil opravdu hodně. Naposledy byl v Hollywoodu a tentokrát se vydá na největší setkání celebrit Celebritycon. Hra je velmi proslulá skvělým dabingem postav, pamatovat si umůžete Luďka Svobodu (který mluví ústřední postavu), Jiřího Lábuse nebo Petra Nárožného. V novém díle se můžeme těšit na Tomáše Matonohu jako Ronalda Trumpetu (Donalda Trumpa), Petra Jablonského jako Andreje Babiše s čapím hnízdem na hlavě nebo Petra Rychlého ve své ikonické roli ze seriálu Ordinace v růžové zahradě Čestmíra Rozmázla (Mázla).

Sedmé pokračování hry z dílny studia Zima Software oznámili vývojáři již před dvěma lety a díky crowdfundingové kampani na Hithit na ni vybrali přes 1,4 milionu korun. Uvést ji měli již v říjnu loňského roku, dlouho se ale nic nedělo, až poslední dobou o sobě tvůrci konečně dali vědět. Hráči, kteří hru podpořili na Hithit, by k ní měli mít již přístup, pro ostatní se otevře 15. dubna ve službě Steam. Aktivní je také možnost předobjednávky.

Zdroj: CzechCrunch, Steam

Související články

Příroda a ekologie

Změna v solárních panelech na polích – nemusí jen zabírat místo, mohou se u nich pěstovat plodiny

Inspirace

Český startup ušetří domácnostem na energiích

Inspirace

Sexuální výchova jednoduše přes web

Z domova

Budiž světlo z Česka v Sydney

Zaručeně zlepší den

Česko dbá na prevenci. Tento týden se můžete zdarma otestovat na vážné nemoci

Češi chtějí zálohované PET lahve. Jejich zavedení podporuje 74 procent z nich

Jak brát digitální detox vážně: inspirujte se indickou vesnicí

Zájem o fotovoltaiku a tepelná čerpadla trhá v Česku rekordy

Inspirativní rozhovor

Národní obrození si zaslouží u studentů více pozornosti, říká Karolína „Zoe“ Meixnerová o svém projektu Literární hysterie

Národní obrození si zaslouží u studentů více pozornosti, říká Karolína „Zoe“ Meixnerová o svém projektu Literární hysterie

Přečtěte si rozhovor s Karolínou Meixnerovou, autorkou knihy Průvodce literární hysterií 19. století a také vtipných videí o spisovatelích z téže doby. Proč se zaměřila na toto období? A jak vypadají její besedy? To vše se dozvíte.

Pozitivní kniha

Inspirace z knihovny: Sněhová sestřička na vás dýchne kouzelnou vánoční atmosférou

Inspirace z knihovny: Sněhová sestřička na vás dýchne kouzelnou vánoční atmosférou

Ve vzduchu poletují sněhové vločky, přes okno je vidět rozsvícený stromeček a uvnitř to voní po…