Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Polda opět ve službě. Pokračování oblíbené české hry se blíží

Kultovní detektiv Pankrác se vrací v sedmém pokračování oblíbené české hry. Foto: Zima Software

Kultovní českou hru Polda čeká sedmé pokračování. Kam se tentokrát detektiv Pankrác podívá a co bude muset vyřešit? Tvůrci zveřejnili trailer i s obsazením dabérů. Dočkat bychom se měli 15. dubna na službě Steam.

První díl hry s vtipným detektivem vyšel v roce 1998 a jednalo se o jednu z nejpovedenějších ryze českých počítačových her. Detektiva Pankráce si velmi rychle oblíbili nejenom tradiční pařmeni, ale také celé rodiny. Jeho občas krkolomné pátrání si pamatujeme asi všichni. Bylo tedy nasnadě, že tvůrci přišli s dalšími pokračováními povedené série s velmi líbivou grafikou.

Za svou 24letou kariéru detektiv Pankrác zažil opravdu hodně. Naposledy byl v Hollywoodu a tentokrát se vydá na největší setkání celebrit Celebritycon. Hra je velmi proslulá skvělým dabingem postav, pamatovat si umůžete Luďka Svobodu (který mluví ústřední postavu), Jiřího Lábuse nebo Petra Nárožného. V novém díle se můžeme těšit na Tomáše Matonohu jako Ronalda Trumpetu (Donalda Trumpa), Petra Jablonského jako Andreje Babiše s čapím hnízdem na hlavě nebo Petra Rychlého ve své ikonické roli ze seriálu Ordinace v růžové zahradě Čestmíra Rozmázla (Mázla).

Sedmé pokračování hry z dílny studia Zima Software oznámili vývojáři již před dvěma lety a díky crowdfundingové kampani na Hithit na ni vybrali přes 1,4 milionu korun. Uvést ji měli již v říjnu loňského roku, dlouho se ale nic nedělo, až poslední dobou o sobě tvůrci konečně dali vědět. Hráči, kteří hru podpořili na Hithit, by k ní měli mít již přístup, pro ostatní se otevře 15. dubna ve službě Steam. Aktivní je také možnost předobjednávky.

Zdroj: CzechCrunch, Steam

Související články

Zaručeně zlepší den

Inspirace z knihovny: Utopia Avenue přináší příběh fiktivní kapely z 60. let

Demonstrace měly smysl. Okolí Eiffelovky zůstane zelené

Ve Virginii byl právě zahájen největší světový projekt 3D tištěného bydlení

Nově objevený planetární systém může ukrývat život. Leží v galaktickém sousedství Země

Inspirativní rozhovor

Kryštof Bartoš ze seriálu Devadesátky: Jsem trochu mimoň. V lese se zastavím a klidně třeba 20 minut sleduju pavoučka, jak splétá sítě

Kryštof Bartoš ze seriálu Devadesátky: Jsem trochu mimoň. V lese se zastavím a klidně třeba 20 minut sleduju pavoučka, jak splétá sítě

Přečtěte si rozhovor s hercem Kryštofem Bartošem, kterého můžete znát třeba ze seriálu Devadesátky. Jak se jeho život změnil díky úspěšnému seriálu? A u jakých aktivit si nejlépe odpočine?

Pozitivní kniha

Inspirace z knihovny: Jak se z obyčejného člověka stane vlivná osobnost? Steve Jobs motivuje ostatní

Inspirace z knihovny: Jak se z obyčejného člověka stane vlivná osobnost? Steve Jobs motivuje ostatní

Steve Jobs byl jako každý z nás. Člověk z masa a kostí. Co konkrétně jej odlišilo? Díky čemu uspěl?…