Nová autobusová linka Turistbus představí zájemcům krásy jižní Moravy i Dolního Rakouska

Zdroj fotografie: Dollarphotoclub

Na začátku letních prázdnin vznikla sezónní autobusová linka Turistbus, která jezdí o víkendech několikrát denně mezi Podivínem, Lednicí a Valticemi na moravské straně a Herrnbaumgartenem, Poysdorfem, Falkensteinem a Drasenhofenem na straně rakouské. Zpět na Moravu se vrací přes Mikulov, Pernou a Pasohlávky.

V červenci a srpnu nepojedou navíc turistické autobusy jen o víkendu, ale dva spoje vyrazí z Aqualandu přes Mikulov do Poysdorfu i v pátek. „V době Pálavského Vinobraní a současně probíhajících vinařských slavností v Poysdorfu bude na lince zajištěn i zvláštní noční spoj,“ uvedl Jiří Horský, ředitel společnosti KORDIS JMK.

Atraktivní nabídku spojů navíc doplní i atraktivní cena: „O víkendu mohou cestující využít turistickou jízdenku Pálava, která platí 24 hodin od zakoupení u řidiče na všech autobusových i vlakových spojích IDS JMK v oblasti Pálavy včetně Břeclavi i rakouského území. Za sto korun mohou o víkendu bez starosti cestovat s jednou rodinnou jízdenkou Pálava celý den až 2 dospělí plus 3 děti,“ dodal Horský.

Autor článku

Barbora Jahodová