Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Soutěž TOP odpovědná firma ocenila udržitelné podnikání i originální nápady

2 minuty radosti
Zdroj fotografií: topodpovednafirma.cz

Odpovědné chování vůči zaměstnancům, rozvoj podnikání směrem k dlouhodobé udržitelnosti, respekt vůči životnímu prostředí i komunitám, které ovlivňují. To jsou některé z hlavních hodnot společné všem oceněným v rámci projektu TOP odpovědná firma.

3Soutěž vyzdvihuje a oceňuje strategické aktivity společností v oblasti trvale udržitelného a odpovědného podnikání. Úspěšní účastníci získávají certifikát, ti nejlepší jsou i zvlášť oceněni. „Nejlepší strategie mají společné znaky, a to bez ohledu na obor podnikání či velikost společnosti: hodnotový posun a rostoucí zájem zaměstnanců se do podobných aktivit zapojovat,“ uvedla za pořadatele Pavlína Kalousová.

Během 13. ročníku byly za strategii roku oceněny firmy KPMG Česká Republika a ZOD Brniště. Mezi vítězi figurovala i společnost Vodafone a její Projekt LGBT, který se snaží myslet v případě zaměstnaneckých benefitů i na homosexuály, společensky prospěšným projektem roku se stala STK pro chlapy upozorňující na nedostatečnou péči mužů o jejich zdraví.

Související články

Byznys

Soutěž ocenila odpovědné firmy v Česku za rok 2017

Byznys

Nápadem roku 2017 je slovenský dron určený k hraní her

Byznys

Cenu Podnikavá hlava získal nápad recyklace plastů pro 3D tisk

Inspirace

Místo šedých ulic park plný zeleně. Brno má plán na novou podobu nádraží

Zaručeně zlepší den

Keňská inženýrka vyrábí z plastového odpadu cihly pětkrát pevnější než beton

Nová zbraň proti covidu. Lék pro astmatiky může pomoci v prvních dnech ochoření

Zařízení z dílny českých vědců umožní dezinfikovat respirátory

Tito opeřenci navštěvují česká krmítka nejčastěji. Známe výsledky ptačího sčítání

Inspirativní rozhovor

Po padesátce jsem začala žít nový život. Víru v sama sebe se snažím vštěpovat i svým klientkám, říká trenérka Dana Škorpilová

Po padesátce jsem začala žít nový život. Víru v sama sebe se snažím vštěpovat i svým klientkám, říká trenérka Dana Škorpilová

Přečtěte si rozhovor s Danou Škorpilovou, která po padesátce skončila kariéru manažerky a začala pomáhat ostatním jako osobní trenérka a výživová poradkyně.