Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Láska bez nálepek. Unikátní česká seznamka hledá partnery i handicapovaným

Zdroj ilustrační fotografie: Pexels

Sami měli zkušenost se seznámením přes seznamku i s vedením jedné takové. Řeč je o manželském páru Kristýně a Jakubovi Mertlových. Když se setkali s Michalem Sněhotou, který je handicapovaný, nápad na neotřelou seznamku byl rázem na světě!

V hledání vhodných protějšků skrz seznamku jsme byli úspěšní, v případě Michala jsme ale zjistili, že jakmile zmíníme, že má handicap, všichni ho automaticky odmítají, jako kdyby pro ně vědomí handicapu u protějšku bylo na překážku. Byl to pro mě trochu šok a zároveň výzva něco s tím udělat,“ vzpomíná Kristýna Mertlová na vznik internetové seznamky (nejen) pro handicapované TvojeLaska.cz.

Michal Sněhota, jeden z autorů seznamky. Zdroj: archiv projektu

Abychom skutečně pomohli našim klientům se úspěšně seznámit, vyvinuli jsme na základě letitých zkušeností a ohromného množství statistických dat unikátní analýzu seznamovacího potenciálu, kde klientům zdarma vyhodnotíme, jak si stojí v oblasti seznamování nebo kde mají slabá místa,“ vysvětluje Michal Sněhota. Samozřejmostí je individuální přístup, kdy administrátoři zajistí uživatelům potřebnou asistenci s ohledem na jejich postižení. K dispozici jsou také služby vztahových koučů.

Seznamka nepomáhá pouze s navazováním partnerských vztahů, ale i přátelství. „Zcela transparentně říkáme, že u řady našich handicapovaných uživatelů je právě hledání přátel hlavní motivací, neboť jim třeba zdravotní stav ani nic jiného nedovolí,“ doplňuje Sněhota. Kamaráda či partnera už díky Tvojí lásce našly v uplynulých letech stovky uživatelů.

Související články

Zaručeně zlepší den

Čeští vědci hlásí objev v boji proti rakovině. Nové léky jsou až stokrát účinnější

Praha znovu ovládla anketu o nejlepší místo pro život. Zjistěte, jak se umístil váš kraj

Průlom v boji proti koronaviru. Nový test přináší přesné výsledky už za 90 minut

Brněnští vědci vyvinuli nový tlumič pro vlaky. Zvýší jejich rychlost a ochrání koleje

Inspirativní rozhovor

Subjektivní prožitek je to jediné, co máme. Vytěžme z něj to nejlepší, nabádá duo Brain We Are

Subjektivní prožitek je to jediné, co máme. Vytěžme z něj to nejlepší, nabádá duo Brain We Are

Přečtěte si rozhovor se studenty neurověd - Kryštofem a Vojtou, kteří tvoří podcast Brain We Are.