Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Láska bez nálepek. Unikátní česká seznamka hledá partnery i handicapovaným

Zdroj ilustrační fotografie: Pexels

Sami měli zkušenost se seznámením přes seznamku i s vedením jedné takové. Řeč je o manželském páru Kristýně a Jakubovi Mertlových. Když se setkali s Michalem Sněhotou, který je handicapovaný, nápad na neotřelou seznamku byl rázem na světě!

V hledání vhodných protějšků skrz seznamku jsme byli úspěšní, v případě Michala jsme ale zjistili, že jakmile zmíníme, že má handicap, všichni ho automaticky odmítají, jako kdyby pro ně vědomí handicapu u protějšku bylo na překážku. Byl to pro mě trochu šok a zároveň výzva něco s tím udělat,“ vzpomíná Kristýna Mertlová na vznik internetové seznamky (nejen) pro handicapované TvojeLaska.cz.

Michal Sněhota, jeden z autorů seznamky. Zdroj: archiv projektu

Abychom skutečně pomohli našim klientům se úspěšně seznámit, vyvinuli jsme na základě letitých zkušeností a ohromného množství statistických dat unikátní analýzu seznamovacího potenciálu, kde klientům zdarma vyhodnotíme, jak si stojí v oblasti seznamování nebo kde mají slabá místa,“ vysvětluje Michal Sněhota. Samozřejmostí je individuální přístup, kdy administrátoři zajistí uživatelům potřebnou asistenci s ohledem na jejich postižení. K dispozici jsou také služby vztahových koučů.

Seznamka nepomáhá pouze s navazováním partnerských vztahů, ale i přátelství. „Zcela transparentně říkáme, že u řady našich handicapovaných uživatelů je právě hledání přátel hlavní motivací, neboť jim třeba zdravotní stav ani nic jiného nedovolí,“ doplňuje Sněhota. Kamaráda či partnera už díky Tvojí lásce našly v uplynulých letech stovky uživatelů.

Související články

Zaručeně zlepší den

Nahradí ChatGPT lékaře? Zvládl správně diagnostikovat nemoc

Všímáte si obličejů ve svém okolí? Pak asi překypujete láskou

Inspirace z knihovny: Udělejte si Pořádek v hlavě s Martinem Poliačikem

Kniha Rok dobrých zpráv Martina Smatany vykouzlí úsměv na tváři

Inspirativní rozhovor

České myšlení se mění, lidé řeší udržitelnost – a to je dobře, říká Cyril Klepek z digitálního odpadového tržitě Cyrkl

České myšlení se mění, lidé řeší udržitelnost – a to je dobře, říká Cyril Klepek z digitálního odpadového tržitě Cyrkl

Digitální odpadové tržiště pomohlo prodat střešní krytinu, celý most nebo 50 tun pomerančových slupek. Pokud tento projekt ještě neznáte, přečtěte si o něm rozhovor přímo se zakladatelem.

Pozitivní kniha

Inspirace z knihovny: Svět je stále lepším místem. A to je Fakt(omluva)

Inspirace z knihovny: Svět je stále lepším místem. A to je Fakt(omluva)

Jde to s námi z kopce. Situace ve světě se horší, množství násilných činů narůstá. Také…