Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Kulturní zážitek z bezpečí auta. Brněnské autokino znovu otevírá své brány filmovým nadšencům

Ilustrační foto: Depositphotos

Zážitek jako z Pomády letos opět nabídne autokino na brněnském výstavišti. Po loňském úspěchu se Veletrhy Brno rozhodly ve spolupráci s firmou Kletch kino od 13. dubna znovu otevřít, a dopřát tak lidem kulturní vyžití i v době protiepidemických opatření.

Kvůli bezpečnosti platí v autokině přísná pravidla. „Ve vozidle mohou sedět pouze dvě osoby či jedna domácnost. V případě, že se v autě budou nacházet osoby z různých domácností, musí mít zakryté dýchací cesty dle aktuálních nařízení,“ uvedl mluvčí společnosti Veletrhy Brno Jaroslav Bílek. V době představení hosté nesmí opustit své auto ani otevírat dveře či okýnka. Při vjezdu do areálu si však návštěvníci mohou zakoupit balené občerstvení formou drive-in.

Organizátoři do programu zařadili filmy, které kvůli pandemii přišly o velkou část vysílacího času. Kino tak uvede například snímek Šarlatán nebo Téměř dokonalá tajemství. Nebudou však chybět ani staré filmové klasiky, jako je Pomáda či Pulp fiction: Historky z podsvětí. Vstupenky si mohou zájemci zakoupit pouze on-line na webových stránkách brněnského výstaviště.

Související články

Zaručeně zlepší den

Zahradničení léčí psychiku a zvyšuje fyzickou kondici, potvrdila nová studie

Zvířecí terapie vrací lidem chuť do života. S delfíny je to neuvěřitelný zážitek, říká spoluzakladatelka Pomocných tlapek Michaela Freeman

Nový protinádorový přípravek pomůže prvním pacientům

Jedlá potravinářská fólie potěší životní prostředí a udrží jídlo déle čerstvé

Pozitivní kniha

Inspirace z knihovny: Mnich, který prodal své ferrari, vás vytrhne ze zběsilé jízdy životem

Inspirace z knihovny: Mnich, který prodal své ferrari, vás vytrhne ze zběsilé jízdy životem

Za peníze si štěstí nekoupíš. Pracovní úspěchy nepředčí rodinné zázemí. Radost se skrývá v …