Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Jak nastartovat svůj život, aby byl úspěšný? Mladé nasměruje EduFestival

2 minuty radosti
Ilustrační foto: Pexels

Někteří lidé odmalička vědí, čím se chtějí živit, až vyrostou. Mnoho mladých lidí však během studií tápe. Baví a zajímá je toho spousta, ale zároveň žádné oblasti nepropadli. Co tedy mají dělat? Co je bude opravdu bavit a naplňovat? Najít odpovědi na tyto otázky pomůže EduFestival, který je určený jak studentům, tak jejich rodičům. Uskuteční se na začátku října v Praze.

Vzdělávací festival nabízí bohatý program plný přednášek, workshopů, panelových diskuzí a zajímavých setkání. Vystoupí na něm úspěšní podnikatelé, učitelé, koučové, psychologové a odborníci na vzdělávání. Mladí lidé tak dostanou příležitost dozvědět se více o studiu v zahraničí nebo o tom, jak úspěšně rozjet vlastní byznys.

Jedním z řečníků bude třeba Petr Chára, který se bude věnovat tématu, jak najít tu pravou školu. Vystoupí i populární sportovkyně Kristiina Mäki. Ta na vlastní kůži vyzkoušela, jaké je spojit studium vysoké školy s vrcholovým sportem. Program je vskutku bohatý, mladí lidé na festivalu navíc dostanou příležitost setkat se osobně se zástupci zahraničních středních škol a doptat se na věci, které je zajímají, osobně. Akce se uskuteční v úterý 4. října v Cubex Centru v Praze. Na festival se lze zaregistrovat na webu EduFestival.

Související články

Zaručeně zlepší den

Starat se o dítě se složitou minulostí je možné, ale vyžaduje to mnoho lásky a pevné postoje, říká Jana Vařechová Holoubková

Jak obyčejné české holky prorazily v profesionálním světě ženského hokeje

Sbohem, dluhy. Druhý ročník Milostivého léta pomůže dalším lidem s oddlužením

Jaká trasa je nejekologičtější? Mapy z dílny Google vám to prozradí

Inspirativní rozhovor

Dostala jsem druhou šanci žít. To je síla, která mě žene dál, říká dobrovolnice Monika Benešová

Dostala jsem druhou šanci žít. To je síla, která mě žene dál, říká dobrovolnice Monika Benešová

Přečtěte si rozhovor s Monikou Benešovou, která si díky odhodlání pomáhat druhým vysloužila ocenění Laskavec. Povídali jsme si o její cestě na Pacifické hřebenovce, o knize, kterou napsala i o tom, kde všude pomáhá jako dobrovolnice.

Pozitivní kniha

Inspirace z knihovny: Kniha, která zaujala svět. Malý princ potěší i utěší

Inspirace z knihovny: Kniha, která zaujala svět. Malý princ potěší i utěší

Mám pro vás hádanku. Pochází z planetky B612, přeje si nakreslit beránka a už více než…