Mladý podnikatel Tomáš Vyskočil vytvořil projekt, prostřednictvím kterého chce Čechy odnaučit nelegálnímu stahování filmů po internetu. Na svých stránkách shromáždil databázi filmů, které je možné za poplatek sledovat online a především legálně. V současnosti je v databázi již přes sedm tisíc filmů.
Je možné v Česku najít rychle a jednoduše kvalitní filmy či seriály? Cílem webu Filmtoro.com je ukázat, že nabídka filmů online je v tuzemsku velmi široká. Stačí jen do vyhledávání na serveru zadat český či původní název filmu, a hned zjistíte, zda se film nachází v českých online videotékách.
Vyskočil se ve svém novém projektu snaží shromáždit všechny filmy, které je možné sledovat online na internetu. „Spousta filmových fanoušků si stěžovala, že musí filmy ‚pirátit‘, protože u nás nejsou dostupné. Snažil jsem se je přesvědčit, že to není pravda, že u nás nabídka je. Nikdo ale nevěděl, jak velká,“ vysvětlil pro Ihned.cz Vyskočil, jenž v minulosti založil například již server Edna.cz nebo Filmpub.cz.
Filmtoro bude vydělávat především na reklamě a díky mezinárodnímu zaměření ho autor zatím píše v angličtině. V říjnu chystá oficiální spuštění a doufá, že lidé postupně z nelegálního stahování přejdou na kvalitní filmy za přijatelnou cenu. Na webu je nyní možné zhlédnout přes sedm tisíc filmů a ceny za online sledování se nejčastěji pohybují od 50 do 300 korun českých.
Podpořte Pozitivní zprávy pomocí Givt
GIVT promění vaše každodenní nákupy na internetu v dobrý skutek. Stačí využít Pomocníka nebo před…




Co inspiruje spisovatele k další tvorbě? Miroslav Hlaučo, autor úspěšného románu Letnice, nachází podněty ve všem, co čte, vidí, slyší i prožívá. V rozhovoru prozrazuje, proč nepíše podle pevné osnovy, jak ho překvapil mezinárodní zájem o jeho knihu a proč si na další dílo dává čas.
Inspirace z knihovny: Mnich, který prodal své ferrari, vás vytrhne ze zběsilé jízdy životem
Za peníze si štěstí nekoupíš. Pracovní úspěchy nepředčí rodinné zázemí. Radost se skrývá v …