Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Chcete narozeninový dárek, který rozesměje? Jaké jsou skvělé nápady na vtipná trička?

trickovy.cz

Pokud má váš blízký nebo rodinný příslušník narozeniny či svátek, můžete mu darovat také originální personalizované triko. To může mít mnoho podob. My si teď na stylové a zábavné kousky posvítíme pěkně z blízka. Proto čtěte a inspirujte se s námi.

Kdo ocení personalizované triko a proč ho darovat?

Personalizované triko ocení všichni muži a ženy, kteří mají smysl pro humor. Rozhodně potěší i ty osoby, které mají náročné povolání a potřebují v něm zvednou náladu. Personalizovaná trika mohou být nejen humorná, ale také výstižná. Můžete jimi dát najevo, že si vážíte cizí práce nebo pracovního nasazení. Díky tomu trika s potiskem kupují svým zaměstnancům také zaměstnavatelé, kteří jim chtějí touto formou poděkovat za vykonávanou práci. Trička s potiskem se mohou darovat i párům k výročí. Na povedené kousky se můžete podívat např. i sem. Personalizované triko je velmi originálním dárkem. Je velmi pravděpodobné, že v něm nepotkáte příliš lidí. Výborně se hodí do sportovních i do ležérních outfitů. Nosit se dá totiž s džíny, ale i s šortkami nebo se sukněmi. Trička s potiskem si skvěle rozumí také plátěnými cargo kalhotami s praktickými kapsami. Jedná se tedy o opravdu všestranný kousek, který se oslavenci v šatníku jen tak neztratí.

Zdroj foto: trickovy.cz

Jaké vtipné potisky na triku můžete zvolit?

Na trhu existuje nespočet triček s humornými slogany. Ty mohou být zaměřené na milovníky přírody, ale také na různorodá povolání. Potisk se může věnovat lékařům, zdravotníkům i elektrikářům. K mání jsou i kousky, které vtipkují na konto svářečů, květinářů nebo včelařů. Vtipná hesla a motta se nevyhnou ani účetním, zahrádkářům nebo lesníkům. Pro inspiraci se můžete na zmíněné kategorie originálních personalizovaných triček podívat i zde. Tady jistě najdete stylový dárek pro svého kamaráda, bratra, sestru či tátu nebo mámu i vy! Možností je opravdu mnoho. Jako ukázku si představíme některé možnosti nápisů. Mrkněte níže a zkuste si mezi nimi vybrat humorný model i vy!

Její veličenstvo babička – zástěra

Rád vařím, ale mytí nádobí nechávám jiným

Nemám čas, musím jít zkrotit proud…

Učitel, jednotka pro speciální úkoly…

Podle jakých dalších parametrů vybírat personalizované triko?

Personalizované triko můžete vybírat i podle jiných kritérií, než je pouze nápis. Zaměřit se můžete např. i na barvu nebo na střih trika. Co se týče barev, budou letos in ty přírodní a pastelové. Modré, oříškové i pistáciové triko tak bude v letošní sezóně výtečnou volbou. Vsadit však můžete i na černou nebo na bílou klasiku. To jsou barvy univerzální, které z módy nevychází. Zaměříme-li se na střih trika, vždy jej volte na základě typu postavy obdarovávaného. Pokud má normální nebo štíhlou a vypracovanou postavu, můžete se kouknout po kouscích v slim fit verzi. Má-li však oslavenec nějaké to kilo navíc, volte raději model ve volnějším regular fit nebo relaxed fit provedení. To bude sázka na jistotu. Tričko pak můžete vybírat i podle výstřihu. Kulatý je klasika, zajímavou změnou bude výstřih do V.

Zaručeně zlepší den

Podcastem roku jsou opět Opravdové zločiny, získaly přes 120 tisíc hlasů

Delší život pro psí mazlíčky díky protinádorové vakcíně

Dejte mobil stranou a dostanete víno zdarma. V italské restauraci zavedli nová pravidla

Poradny odhalí jen zlomek nadaných dětí, pomoci mají speciální hry

Inspirativní rozhovor

České myšlení se mění, lidé řeší udržitelnost – a to je dobře, říká Cyril Klepek z digitálního odpadového tržitě Cyrkl

České myšlení se mění, lidé řeší udržitelnost – a to je dobře, říká Cyril Klepek z digitálního odpadového tržitě Cyrkl

Digitální odpadové tržiště pomohlo prodat střešní krytinu, celý most nebo 50 tun pomerančových slupek. Pokud tento projekt ještě neznáte, přečtěte si o něm rozhovor přímo se zakladatelem.

Pozitivní kniha

Inspirace z knihovny: Uzavřete se sebou čtyři dohody, které vám změní život

Inspirace z knihovny: Uzavřete se sebou čtyři dohody, které vám změní život

Jak se zbavit očekávání, předsudků a zažitých konvencí a najít skutečnou osobní svobodu? S tímto…